Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brązowe upławy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abcd20



Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha:) a ja zylem w swiadomosci ze brazowe plamienie oznacz cos niedobrego. a ten jajniki? czemu raz b.mocno a raz wgl nie bola;) w czasie okresu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo ma wahania hormonów w trakcie poszczególnych cykli. To się zdarza:) Aczkolwiek warto byłoby skontrolować czy nie ma cyst na jajnikach. wystarczy wykonać USG
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
abcd20



Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha no ma isc do gin. bo juz 2 okres jest inny niz wszystkie poprzednie , tzn inaczej sie zaczyna ostatnio bylo plamienie jasno-czerwona krwia oi sie okres rozkrecil teraz brazowe plamienie i okres sie rozkreca ale inaczej niz miesiac temu;]. a co do jajnikow to podobna sytuacje miala 4 miesiace temu ze tez wymiotowala z bolu... jej babcia miala raka jajnika... i dlatego tak sie martwie... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto wykonywać usg profilaktycznie . Tym bardziej jeśli w bliskiej rodzinie był nowotwór
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula1990



Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 8:51 pm    Temat postu: ciemno-brazowa wydzielina z pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! od jakiegos czasu mam obfite , ciemno brazowe plamienie . To na pewno nie jest oznaka zblizajacej sie miesaiczki bo jak tylko miesiaczka sie skonczyla to te uplawy sie zaczely i nadal trwaja,nastepna miesiaczke mam za tydzien albo dwa nawet niewiem bo nie licze...bardzo mnie to martwi bo poza tym nie mam zadnych innych dolegliwosci swedzenia czy czegos. Dodam jeszcze ze jestem po ciazy moja coreczka ma 11mies a ja mam 20lat no i nie biore zadnych tabletek. Podejrzane to troche prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a kiedy miałaś robioną ostatnim razem cytologię?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paula1990 - podejrzane, zwykle takie upławy pojawiają się tuż przed okresem i tuż po nim, ale żeby trwały cały czas to rzeczywiście dziwne Rolling Eyes emilka dobrze zadała Ci pytanie, napisz kiedy miałaś ostatnio robioną cytologię .. i koniecznie udaj się do ginekologa.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula1990



Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cytologia?oj dziewczynki dawno dawno.. tak wiem ze powinnam isc do gina ale jest jeden problem-mieszkam w Danii ,a tutaj lekarze to idioci kompletni oni wpisuja objawy na google i na tej podstawie stawiaja diagnozy !Albo jeszcze najczesciej mowia ze to poczatki depresji (bo tu chyba wszyscy ja maja) i przepisuja jakies leki antydepr. -autentycznie tak jest mam znam wieeele takich przypadkow..no nic chyba bede musiala poczekac az pojade do Polski i tam porzadnie sie za to wezme...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Isabel



Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pewien problem a w zasadzie wątpliwośc. 29 pazdziernika dostałam miesiączke skonczyła mi się pod dwóch dniach. miałam dwa dni przeryw i teraz mam lekkie jasnoczerwone krwawienie a raczej plamienie. nigdy wczesniej nic takiego mi się nie przydarzyło. zawsze miewam krótkie miesiaczki ok 4 dni. ale w tym miesiącu wyjątkowo mnie zaniepokoiła to dodatkowo plamienie. mam 'regularne' życie seksualne i co jakiś czas moj narzeczony kończy we mnie(ostatnio było to w moje dni płodne). ostatnio bardzo źle sie czuję jeste osłabiona, jest mi niedobrze i miewam huśtawki nastrojów. jednak nie napalam się, że to może być ciąża i nie chce znowu kupować testu ciążowego i rozczarować sie ze wyszedł negatywnie. wiec wole się upewnić czy czasem nie panikuje. czy którejś z was przydarzyło się coś takiego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Isabel plamienia sie w ciazy zdarzaja, warto jednak zrobic test bo krotkie "miesiaczki" a wlasciwie plamienia sa oznaka ciazy. Musisz zrobic test ciazowy, bo jesli jestes w ciazy niezbedne jest lykanie kwasu foliowego i odpowiednie dbanie o siebie i o malenstwo. Im szybciej sie dowiesz czy to ciaza czy nie tym lepiej dla ciebie i dla malenstwa jesli jest w brzuszku. Najlepiej zrobic test z krwi bedzie 100% pewnosc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group