Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brązowe upławy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lec do lekarza! bo jesli zaszlas w ciaze a masz plamienia to niedobrze! lec jak najpredzej bo moze trzeba bedzie podtrzymac ciaze!!!
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to może być też tzw. plamienie/krwawienie implantacyjne albo po prostu początek następnego okresu... w najgorszym wypadku tak jak pisze fasolka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plamienie implantacyjne po 21 dniach? ile mija czasu od zaplodnienia do zagniezdzenia sie?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od 6-12 dni, ale przecież zapłodnienie następuje w momencie, gdy dochodzi do owulacji i nie jest to na początku cyklu ;] tak więc plamienie implantacyjne jest możliwe. może to być jednak też rozkręcanie się okresu, opcjonalnie nadżerka lub infekcja
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Evelin@



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za odpowiedzi i porady dzisiaj na 18 jestem umówiona z lekarzem i mam nadzieję że będzie ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Cze 02, 2009 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i jak? co lekarz powiedział? wszystko w porzadku?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelinka1987



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Hel
PostWysłany: Pią Cze 05, 2009 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam mały problem...więć od 2 dni mam dziwne brązowe plamienie,zdarzaly mi sie one już wcześniej...tylko problem jest w tym bo nie wiem czy uznać to za pierwszy dzień @ czy nie bo od 5 do 9 dc muszę brać Clostilbegyt,dlatego nie wiem jak na to patrzeć tym bardziej że prędzej @ zaczynał mi sie identycznie...dodam że od prawie 9 mies.staramy sie o dziecko i właśnie w dzień w którym dostałam tych plamień byłam u gina i kazał mi przyjść za 2 tyg bo nie był w stanie stwierdzić czy to ciąża czy nie...a robilam 2 testy i wyszły negatywne:/ sama nie wiem co myśleć.Proszę o odp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karola863



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 5:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.od kilku dni mam brązowe plamienia,poza tym nie mam żadnych innych objawów,nie boli mnie brzuch,nigdy nie miałam problemów ginekologicznych.brałam tabletki antykoncepcyjne,Regulon,po których bardzo dobrze się czułam,ostatnio zrobiłam 2 miesiące przerwy,a jak do nich wróciłam po pierwszym okresie pojawiło się plamienie.czy to może być coś poważnego??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czytalas dziewczyno ulotke? Bo wydaje mi sie ze nie....

Skutkiem ubocznym brania taletek czy pierwszych cyklach (po przewie tez) moga byc plamienia w czasie calego cyklu... pisze jasno w ulotce.
Wiec jest to normalny skutek uboczny zazywania tabletek...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, kolejny raz mam problem.. Odkad biorę tabletki, caly czas mam upławy... taka mleczna wydzielina..raczej gęsta, choc czasem rzadka.. ogólnie rzecz biorąc non stop mam mokro SadSad niszczy i się przez to bielizna i non stop trzeba nosic wkladki:(Sad a jak zaschnie to robi się pożółkła... i ma specyficzny zapach, taki serkowaty... co o tym sądzicie? normalne przy tabletkach czy jednak trzeba do gina się z tym wybrac ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group