Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brązowe upławy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eda



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 6:45 pm    Temat postu: brazowa wydzielina z pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. od pewnego czasu mojej dziewczynie pojawia sie brazowa wydzielina z pochwy. jestesmy za granica i nie mamy czasu na lekarzy. moja dziewczyna ma chorobe jajnikow i nieregularne okresy. troche sie martwimy o ta wydzieline. bardzo prosze o szybka pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula25



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brązowa wydzielina z pochwy ... hmmm ... to zapewne jakiś stan zapalny Sad Czy Twoja dziewczyna ma jeszcze jakieś dolegliwości, np. bóle w podbrzuszu?
Bardzo ważne jest leczenie wszelkich stanów zapalnych pochwy. Skoro Twoja dziewczyna ma "chorobę jajników"(napisz dokładnie co jej dolega), to radziłabym, by jak najszybciej skontaktowała się z ginekologiem. Może to być zwykła infekcja ale i zwiastun czegoś poważniejszego ... niestety Sad

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może zaczęła brac tabletki antykoncepcyjne?

czy odczuwa swedzenie? czy jest zaczerwieniona?

jeżeli nie, to powiem tyle, że w fazie poowulacyjnej taka wydzielina świadczy o za małej ilości progesteronu lub problemach hormonalnych, więc konieczna jest wizyta u lekarza. często rownież sugeruje nadzerkę, rzadziej poczatki grzybicy (przy grzybicy wystepuje swiąd i białe, serkowate upławy, dlatego się spytałam o to).
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eda



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 1:59 pm    Temat postu: brazowa wydzielina z pochwy c.d. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja dziewczyna miala juz dwa razy zapalenie z wysoka goraczka ( 40st) byla w Polsce w szpitalu miala takze bule brzucha. ginekolog stwierdzil zapalenie jajnikow, macicy i pecherza, nazwal to Zespol Policystycznych Jajnikow i powiedzial ze w przyszlosci moze nie miec dzieci. no i teraz ta brazowa wydzielina co prawda byla moze dwa razy ale i tak sie martwie. czy slusznie sie martwie?


----edit by emilka----
temat przyłaczyłam do Twojego poprzedniego tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 10:27 pm    Temat postu: wiesz co piszesz? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jestesmy za granica i nie mamy czasu na lekarzy.


Cytat:
powiedzial ze w przyszlosci moze nie miec dzieci. no i teraz ta brazowa wydzielina co prawda byla moze dwa razy ale i tak sie martwie. czy slusznie sie martwie?


No nie wiem na co patrzysz?
Jeżeli w grę wchodzi zdrowie twojej dziewczyny, to musisz się zdecydować, co jest ważniejsze kasa, czy dzieci?
Bo po co ci kasa, skoro nie będziesz miał dla kogo jej wydawać?
Ale może ja jestem nietutejszy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justine88



Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 2:29 pm    Temat postu: Brązowe upławy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tydzień przed spodziewana miesiączką pojawiły sie u mnie brązowe upławy.Normalnie by mnie to niezaniepokoiło bo przeważnie dzien przed okresem sie one pojawialy.Jednak w tym cyklu trwaja one juz 3 dzien i nie sa krotko przed miesiaczka bo do @ jeszcze tydzien.Co one moga oznaczać? Czy moze to być objaw ciązy albo skutek jakis zaburzen.Dodam ze mam niewielka nadzerke ktora jeszcze obecnie nie kwalifikuje sie do leczenia, czy ta nadrzezka moglaby byc przyczyna ciemnobrązowych uplawów.Do dam jeszcze ze nie mam żadnych objawow zblizającej sie miesiączki oprocz lekko twardego podbrzusza.Prosze o dopowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tylkoTO



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Dobrej Zabawy
PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli do tego dochodzi swędzenie i pieczenie to może być grzybice pochwy
Sad
no i chyba w taki razie najlepiej zgłosic sie do ginekologa bo może to rozwinąć sie w coś gorszego Sad
ale to tylko moje zdanie bo nie jestem Lekarzem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadżerka może dawać o sobie znać w ten sposob
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kinia1602



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 1:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej na imię mam Kinga mam 18 lat i odkąd zaczęłam współżyć nie odczuwam żadnej przyjemności z seksu co to może być? ktoś wie?. Urodziłam dziecko 1,5 roku temu. Od kilku dni mam krwawienie z pochwy na miesiączkę mi to nie wygląda bo mam jeszcze na nią czas i bóle po lewej stronie podbrzusza. Proszę o szybką odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 4:25 pm    Temat postu: Brązowy Śluz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Moja Dziewczyna ma brązowy śluz co to może oznaczać? Bierze Yasminelle i kochamy się bez zabezpieczenia, a i ma mini nadżereczke jak to ginekolog powiedział. Proszę o szybką odpowiedź


-----edited by emilka-----
temat przyłączyłam do tematu pokrewnego


Ostatnio zmieniony przez Trans dnia Wto Lut 17, 2009 6:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group