Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból głowy- zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fisher325



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 65

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, dzięki za odpowiedź. Pójdę może po świętach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fisher325oczywiście- to Twoja sprawa kiedy pójdziesz, ale moim zdaniem im szybciej - tym lepiej.
choć może odeślą Cię z kwitkiem bo "limit badań na 2009 rok został wyczerpany".
w każdym bądź razie- warto spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fisher325



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 65

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie na razie. Po świętach. Teraz krzątanina u mnie w domu, martwić nikogo nie chcę, żebyśmy po lekarzach latali, są święta- niech będzie trochę spokoju Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia9038



Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 11:59 pm    Temat postu: Ból głowy- zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!!!
Mam pewnien problem i nie wiem czy wybrałam odpowiednie miejsce aby uzyskać jakąś poradę, bądź pokierowanie do kogo mam się z tym zwrócić. Mianowicie od jakiś 3-4 dni mialam dotkliwy ból głowy w okolicy lewego ucha, który przechodził po wzięciu zwyczajnych leków przeciwbólowych, ostatnio nasilił się i żadne leki nie działają, a przy tym zaczeła boleś mi żuchwa przy otwierani ust, jedzeniu, ziewaniu itp. Gdy pojawiły się pierwsze silne bóle głowy poszłam do lekarza stwierdził ze to zapalenie ucha i przepisał mi krople i antybiotyk oraz zastrzyki bo do tych dolegliwości odczuwałam promieniowanie tego bólu w szyje i kręgosłup szyjny. Po tych lekach dostałam wysokiego ciśnienia dochodzącego momentami do 180/100, i ból głowy w okolicy lewego ucha jeszcze nie przeszedł, jutro jadę na prześwietlenie głowy może naświetli całą sytuacje.
Ale mimo wszystko proszę o poradę, co to takiego może być, może ktoś z Was miał podobne objawy. Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedz.
Pozdrawiam i życze zdrówka
Kasia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to rzeczywiście może być zapalenie ucha.
może to też być problem z zębami- szczególnie chodzi mi tu o ząb mądrości. masz już je? czy zaczynają wychodzić?
masz zdrowe zęby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
druzgotek



Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To chyba wątek dla mnie.
Od około roku dokuczają mi silne bóle głowy, które nie wiem skąd się biorą. Mam 18 lat, poza tym nic mi nie dolega. Byłam u lekarza, miałam robione trochę badań, lekarz podejrzewał zatoki, byłam też u okulisty i nic. Bóle są dziwne i nieregularne - głowa potrafi mnie boleć kilka razy w miesiącu, ale mogę też mieć parę tygodni przerwy. Teraz, od kilku miesięcy robią się nie do wytrzymania, tj są coraz częstsze i dłuższe. Do tej pory pomagały mi na nie przeciwbólowe proszki, teraz dają efekt tylko na kilka godzin a po nich ból wraca. Do tego mam uczucie jakbym chciała wymiotować, ale nie mogę i strasznie razi mnie światło. Ogólnie czuję się bardzo słaba. Zastanawiam się czy to może mieć jakiś związek ze stresem (miałam trochę problemów rodzinnych, do tego dochodzi matura), ale nie wiem. Powinnam iść z tym do neurologa czy jeszcze trochę poczekać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że powinnaś pójść. ja miałam identyczne objawy przy migrenie. z tym, że u mnie już nie pomagały żadne dostępne bez recepty proszki.

czy miałaś robiony tomograf głowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
druzgotek



Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam robioną tomografię zatok, ale nic nie po kazała. To może być migrena?? Przecież mam 18 lat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Floressa



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiek akurat ma tu drugorzędne znaczenie, to stereotyp że migreny miewają tylko panie w średnim wieku... U mnie zaczęło się to jakoś z dojrzewaniem, jeśli nie wcześniej więc zapewniam Cię że możesz mieć 18 lat i migrenę. Piszesz też o stresie - też może wywoływać migreny, podobnie jak szereg innych rzeczy - pewne pokarmy typu ser żółty, czekolada, zmiany pogody, intensywne zapachy, hormony - u każdego co innego. Wybierz się z tym do neurologa, nie ma co czekać i się męczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Miałam robioną tomografię zatok,

to nie ma znaczenia.
tomografia zatok a tomografia głowy to całkiem co innego;
jestem niewiele starsza od Ciebie a też cierpiałam na migreny. u mnie były o podłożu psychicznym (reakcja na stres).
idź do lekarza. nie ma sensu żeby się męczyć. tym bardziej, że sama mówisz, iż za niedługo masz maturę. wyobrażasz sobie siebie zdającą egzamin dojrzałości w czasie migreny?
jak znam życie to do neurologa dostaniesz się dopiero za jakiś czas więc może na początek wizyta u lekarza rodzinnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group