Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból głowy- zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katka74



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznan
PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaczelam od badania sluchu (dwa razy),przeswietlenia kręgoslupa,przeplywow doplerowskich,laryngologa (piec razy),wyrwania migdalow,okulisty w Korvicie ,eeg glowy, (nikt nic nie widzial) a skonczyłam na stole operacyjnym (z duuużym guzem- oponiakiem )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cypiska



Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Katka 74 teraz to zaczęłam się bać.Mam nadzieję,że u na strachu się skończy.4 grudnia idę na rezonans magnetyczny z kontrastem i mam nadzieję,że oprócz głupoty nic więcej tam nie będzie:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kata74 napisała 5 postów i we wszystkich straszy guzem.Kata74 nie każdy ma zaraz guza czy oponiaka.Każdy przypadek jest inny.Dopiero badanie wyjaśni co jest przyczyną.I nie pisz,ze do neurologa bezpośrednio( owszem możesz ale prywatnie) do neurologa jest wymagane skierowanie.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katka74



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznan
PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wszyscy mają to same choroby,wiec sie nie martw na zapas.Pisze na ten temat ,bo nie chce żeby ktos znalazl sie w takiej sytuacji jak ja.Pozdrawiam!;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katka74



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznan
PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do carboczar,nie jestem dzieckiem ,żeby wszystkich straszyc.Pisze po raz drugi ,żeby zacząc od konkretnego badania, a pożniej dochodzic co może byc powodem rożnych objawow takich jak bole glowy itd itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cypiska
cypiska napisał:
rezonans magnetyczny z kontrastem

czy lekarz który skierował Cię na badanie wyjaśnił Ci jak należy się ubrać? i czy to na pewno chodzi o MRI a nie o TK (tomografię komputerową) z kontrastem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lordowy



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 4:58 pm    Temat postu: BOL GLOWY Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WITAM WSZYSTKICH... MOJ PROBLEM POLEGA NA TYM ZE BOLI MNIE GŁOWA PO LEWEJ STRONIE OD PEWNEGO CZASU. BOL JEST NIEWIELKI ALE JEST. BYŁEM Z TY U NEUROLOGA TO STWIERDZIŁ ZE TO MIGRENA. PRZEPISAL MI TABLETKI I BOL NIECO ZANIKL ALE MAM TERAZ WRAZENIE ZE ROBI MI SIE DOLEK W OKOLICY LEWEJ SKRONI. Z GORY DZIEKUJIE ZA POMOC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli mimo leków ból utrzymuje się nadal idź ponownie do neurologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fisher325



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 65

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 8:25 pm    Temat postu: Okropny ból głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam duży problem. Ostatnio jak na basenie skakałem na główkę, przechyliłem za mocno nogi i troszke wyzej jak od kosci ogonowej czulem ból, i czułem też okropny ból z tyłu głowy. Jakby mi ktoś coś w śródku robiłem. Ledwo mogę ruszać głową, strasznie boli i uciska. Potem prszeszło, ale teraz za kazdym razem, no moze nie za kadzym, ale jak się wysilę, ból w głowie powraca, normalnie już nie mogę wytzrymać. Co to może być i jak temu zaradzić? |Ból pojawił się od czasu skoku na główkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź do lekarza. ogólnego bo od niego wszystko się zaczyna.
mi to wygląda jakbyś nadwerężył sobie kręgosłup szyjny. może przemieściły Ci się jakieś kręgi, lub ukruszyły - stąd ból i problemy z poruszaniem.
jednak to tylko moje zdanie.
żeby je potwierdzić lub zdiagnozować musisz udać się do lekarza i na prześwietlenie RTG. bez tego raczej się nie obędzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group