Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból głowy- zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
druzgotek



Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 28, 2011 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może u mnie to też jest na tle stresowym w takim razie? U Ciebie samo przeszło?
Do lekarza pójdę w przyszłym tygodniu, ale boję się że powie że to z nerwów właśnie z powodu matury (szczerze - trochę panikuję Mr. Green).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie minęło, ale brałam leki. po około roku odstawiałam (według wskazań neurologa). wprawdzie teraz też zdarzają się napady migreny ale są rzadsze- do kilku w miesiącu . przed leczeniem to było kilka napadów w tygodniu, czyli prawie codziennie bolała mnie głowa, zwariować można było Wink
nie zwlekaj z wizytą u lekarza. po co się męczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
druzgotek



Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że i u mnie się te bóle skończą... Czy jeśli to rzeczywiście migrena to nie mam co na to liczyć? Podobno nie da się tego wyleczyć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Kwi 30, 2011 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie to była migrena. na szczęście udało się ją opanować.
teraz napady zdarzają się rzadko, i są krótsze ale to też dlatego, że neurolog powiedziała, że jeśli tylko czuję, że zaczyna mnie boleć głowa to mam brać ketonal forte. czasem muszę wziąć kilka na raz ale w końcu po około kilku godzinach- do doby przestaje boleć.
trudno stwierdzić czy u Ciebie to na pewno jest migrena i jakie leczenie trzeba zastosować.
ja na migrenę brałam leki stosowane przy padaczce . mi akurat pomogło. oczywiście leki dopasowano mi dopiero po wykluczeniu innych przyczyn dolegliwości.
nie męcz się. idź do lekarza bo te bóle naprawdę potrafią uprzykrzyć życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Floressa



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze apropo migreny, to możesz przeczytać ten artykuł -usuwam z wiadomych powodów Gosia85 Trafiłam ostatnio i dziewczyna opisuje swoją chorobę, sporo informacji takich życiowych - może cię przyda, jeśli masz naprawdę migrenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!pisze w takiej sprawie co jakiś czas mam straszne bóle głowy czuje czasami jakby w środku mi cos tam ściskało i zaraz puszcza jak zaczyna bolec to nie moge wstac ani schylic głowy to jest taki straszny ból pojawiaja sie mroczki przed oczami.Potrafie jadąc samochodem sie zamyslic i jechac tak jakbym nie mogla oderwac oczów a po jakims czasie to wszystko mija i jest dobrze z miesiac i znowu to samo wraca.Zauwazyłam,że teraz jestem strasznie nerwowa normalna rozmowa może mnie zdenerwowac i czuje jakby w głowie cos było czy uciskało.Czekam na odpowiedz co to może byc czy to normalne nie wiem czy isc z tym do lekarza czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Maj 14, 2011 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź do lekarza.takie bóle głowy nie są normalne. tak samo to co się dzieje podczas prowadzenia auta. przecież zagrażasz nie tylko sobie ale i innym uczestnikom ruchu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gargulinka



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Ełk
PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, te bóle nie są normalne i wiele wskazuje na to, że też możesz mieć migrenę. Mroczki przed oczami i te zawroty....powinnaś iść do lekarza bo ciężko jest poradzić sobie z takimi bólami samemu. A wiem jak te dolegliwości mogą być uciążliwe.... ja teraz biorę Sumamigren i jestem pod stałą kontrolą lekarza. Współczuje osobom, które nie chcą się zdecydować na wizytę...bo tak na prawdę niepotrzebnie się męczą. Migrena jest uciążliwą chorobą ale można ją leczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PaniP



Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 21, 2011 10:53 pm    Temat postu: Silne bóle głowy w różnych miejscach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu (ponad pół roku) czuje straszne bóle głowy w różnych miejscach. Często są one tak mocne, że nie potrafię nic zrobić. Co to może być ?

zmieniłam tytuł
Gosia85


Przenoszę / Zibi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gargulinka



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Ełk
PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pani P a co towarzyszy tym bólom? Nadwrażliwość na świało albo na zapachy? jakieś zaburzenia widzenia, wymioty? Silne bóle, które powtarzają się i trwają kilka albo nawet kilkanaście godzin to migrena.... wtedy jest konieczna wizyta u neurologa. Tak jak pisałam wcześniej, ja już się lecze, biore sumamigren, prowadze dziennik migrenowy i polecam to każdemu...kto nie może sobie poradzić z tą chorobą i komu bóle przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group