Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zapalenie układu moczowego

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olaaaaaaaaaa :((
Gość









PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 6:11 pm    Temat postu: Zapalenie układu moczowego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od niedawna (od okresu) przy oddawaniu moczu boli mnie ... Na poczatku siusiam normalnie pozniej sie nasila tak jakby to nasilalo sie gdy napinam miesnie. Wczoraj bol ustapil troche a dzis byl taki jak na poczatku ze pod koniec az wyciskal lzy z oczu. Dodam ze gdy juz wysikam wiekszosc to ten bol zatyka mnie i juz nie moge sikac a im bardzisj sie staram tym bardzije boli Sad( Co mi jest !
prosze odpowiedzcie szybko! niemoge isc do lekarza bo musze siedziec w domu bo jestem chora. mam 16 lat, kocham sie z chlopkiem od 3 miesicy. ale ostatnio kochalismy sie z poltora tygodnia temu a bol sie zaczal pare dni temu.
POMOCY Sad(
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 6:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może to jakieś zapalenie cewki moczowej.

Dbrze bylo by gdybyś jednak skonsultowała to zlekarzem. To zapalenie moglo wystąpić przy okazji innej choroby.

Jest to dokuczliwe ale zupełnie wyleczalne Smile

Ale co dokładnie i co dalej to już lekarz powinien Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olaaaaaaaaaa
Gość









PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 8:33 pm    Temat postu: ehh :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie moge sie skonsultowac z lekarzem bo narazie jestem chora i nie moge isc do niedzieli nigdzie Sad Nie wiem jak to bedzie bol sie nie zmniejsza Sad
A jakies domowe sposoby?
Biore tabletki na 'uleczenia drog moczowych; moze cos pomoze ...Sad
Czy jak pojde do lekarza to bedzie mnie 'tam' ogladal ? To musze isc do ginekologa ?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W domyśle miałem ginekologa.

Nie wiem ale może zechcieć obejżeć ujście cewki moczowej Smile

Co do lekarstw to nie wiem co pomoże bo nie wiem co Ci jest. No jeżeli nie możesz sie ruszyć z domu to troche komplikuje sprawe. Będziesz musiała jakoś wytrzymać.

nie katuj sie jeżeli uznasz że nie dasz rady ego wytrzymać zadzwon po pogotowie. W końcu jest nie tylko od tego gdy zdaż sie wypadek ale też gdy właśnie ktoś nie jest wstanie iść do lekarza Wink

Mam nadzieje że najpuźniej w poniedziałek wszystko sie wyjaśni a lekarz przepisze coś co uśmierzy ból.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olaaaaaaaaaa :(
Gość









PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 4:14 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powoli zauwazylam ze to nie jest bol cewki moczowej tylko cos z pochwa Sad bo nie boli mnie gdy sikam tylko kiedy dostanie sie to do tej drugiej dziurki ze tak to powiem Razz

Czy to moze byc cos powaznego ? Bo sie boje Sad
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dodam ze ja sama nie zauwazylam niczego specjalnego tam Neutral
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz moja wiedza jest ograniczona, z tego co piszesz to nie przychodzi mi nic konkretnego do głowy.

Dlatego jednak powinnaś udać sie do lekarza w tedy gdy będzie to możliwe - jak najszybciej sie da.

Myśle że to nic strasznie poważnego nie jest, ale nie należy bagatelizować takich objawów zwłaszcza gdy sprawia to ból.

Jeśli mogła byś po wizycie u lekarza (jeżeli oczywiście to nie zbyt osobiste i intyne) mogła napisać co to bylo, pomogła byś w ten sposób innym osobą które mogą mieć podobne problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olaaaaaaaaaaa
Gość









PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 9:15 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiscie. nie ma problemu ! Smile mam nadzieje ze bedzie wszytsko dobrez. Do neidzile lecze sie domowymi sposobami
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też tak myśle, i trzymam kciuki Wink

Daj znać jak coś sie wyjaśni - i nie tylko Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też miałam takie problemy. okazało się to zapaleniem pęcherza. z tym ze u mnie doszło nawet do tego ze krew pokazała się w moczu. jeżeli nie możesz iść do lekarza to skonsultuj się z farmaceutą. są słabsze tabletki "urosept" lub mocniejsze ale chyba na recepte " furaginum" . mi po tych drugich przeszło. najlepiej zrób też badanie moczu i z nim pójdź do lekarza.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group