Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból brzucha w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pyskata18



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Żoryyyyy
PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem w 10 tez mnie boli ale jak jest wszytskoi okey poprostu dziecko rosanie buduje ssobiedomek i boli wszytsko tzn brzuch mamie robi sie mniej miejsca w brzuchu na oddychanie ale jak juz łozysk oizejdzie przy porodzie poczuje sie ulge bo wieciej miejsca na oddychanie Wink ale dla mnie to fajnie ze boli w sensie ze dzidzi rosnie Smile za 2-3 tyg dowiem sie płec:) a jak u was z jedzeniem ? smaki na cio macie Very Happy?
_________________
Wiara Czyni Cuda Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyy w 13 tyg płec?? a nie w 20... nie słyszałam zeby tak wczesnie mozna poznac płec dziecka.. Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podoabno juz w 14 mozna czasami wypatrzec co tam siedzi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 8:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha Razz dobrze wiedziec Wink ale takie 1wsze sprawdzenie nie zawsze jest 100% Wink nie lepiej spr. pozniej i miec pewnosc Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolinatomek17



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: koscierzyna
Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 4:31 pm    Temat postu: witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem co do piersi to normalne bo mnie tez bola jak dotkne, biegunke tez mialam, wcale sie tym nie martw.A najlepiej jakbys skonsultowala sie ze swoim lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina d



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: chełm
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc jestem w 36 tyg ciazy i strasznie twardnieje mi brzuch do 15 razu na dzien problem mam taki ze mam zalozony pessar i biore cordafen zeby nie wystepowaly skurcze czy to maga byc skurcze porodowe prosze odp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 12:44 pm    Temat postu: Ból brzucha w 6 tygodniu ciazy. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mma pytanie czy to jest normalne ból brzucha w 6 tygodniu ciązy??Aż ciezko chodzić i czuje jkaby mi brzuch sie rozrywał.czy to jest normalne??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

normalne, mnie tez tak bolal az sie w nocy zwijalam z bolu tez ok 6-7 tyg ciazy, pytalam poloznej o co chodzi i mowila ze to norma ze wszystko sie rozciaga i cos tam Smile wiec sadze ze nie ma objawow do niepokoju ps: z mi przeszly bole kolo 8 tyg pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macedonia



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jak najbardziej normalna sytuacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mka



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jestem w 23 tc boli mnie podbrzusze podczas chodzenia napinania sie kaszlana kichania itd wydaje mi sie ze bola mnie tez kosci w biodrach i jakby kanał rodny do samego wyloyu Wink nie wiem co o tym myslec czy spotkałyscie sie z czymś takim prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group