Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból brzucha w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joasia91



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 5:17 pm    Temat postu: Ból brzucha w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem w 6tygodniu ciazy a moje malenstwo ma juz 21mm Smile
i chcialam zapytac czemu ciagle boli mnie brzuch
to ze mam wymioty to normalne ale strasnzie boli mnie brzuch nie moge brac zadnych tabletek bo moze dziecku zaszkodzic a dopiero za 2tygodnie do lekarza i nie mam sie kogo poradzic

--- zmieniam temat na bardziej sugerujacy problem --- Pituszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwunia1986



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

osobiscie bym juz byla u lekarza jezeli zaczal by mnie bolec brzuch,ale to jest twoja decyzja..moja kolezanke bolal i poronila w 8 tygodniu,nie chce cie straszyc ale lepiej uwazac jak potem zalowac zle podjetej decyzji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Joasia91



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w poniedzialek bylam u lekarza mialam USG wszystko bylo dobrze
a brzuch boli z 2tygodnie słyszalam ze to normalne jak dziecko rosnie i szykuje sobie tam"domek"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak bo macica sie rozrasta i stad ten bol. ale jesli pojawi sie plamienie - marsz do ginekologa Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli bóle są bardzo mocne zapytaj lekarza czy możesz przyjmować No-spę.
moja bratowa jak była na podtrzymaniu to dostawała to jako m.in. lek rozkurczowy. no ale ona wtedy była w 6 miesiącu. także nie wiem jak to jest w Twoim przypadku.
najlepiej pogadać o tym z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Joasia91



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bol nie jest ostry a plamienia zadnego nie ma ani zadnego sluzu tez nie ma
bole sa chodzace po calym brzuchu najczesciej w podbrzuszu po lewo po prawo a czasem cały brzuch
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daffi



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bądz czujna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwunia1986



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy bol po 32 tygodniu ciazy jest normalny? zaczal mnie pobolewac troszke i zastanawiam sie czym to moze byc spowodowane..ide dzisiaj do lekarza,ale chcialabym poznac Wasze opinie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to nie oznaki zblizajacego sie porodu? Very Happy

Dodano po 16 sekundach:

zalezy czy podczas bolu masz plamienia..jak długo on trwa itp
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwunia1986



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz nie mam pojecia ,ale bylam wczoraj u lekarki i powiedziala ze ona nic nie widzi,ze dla niej wszystko jest ok..plamien niemam,ale jezeli by wystapily mam natychmiast jechac do szpitala,a i dodam jeszcze ze ja od samego poczatku ciazy jestem na podtrzymaniu i mam krazek zalozony i sie strasznie obawiam bo w zeszlym roku urodzilam w 6 miesiacu ciazy:(.. i co teraz o tym myslisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group