Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból brzucha w ciąży

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oleska24



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 4:39 pm    Temat postu: bolący brzuch Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszyskich i prosze o informacje. 4 dni temu powinnam dostac okres - niedostalam zrobilam test ciazowy i wyszlo ze jestem w ciazy Smile ale mam pewne obawy od 4 dni boli mnie dziwnie brzuch nie non stop ale co jakis czas. czy to normalne czy moze cos jest nie tak z moim malenstwem ? pomozcie. lekarza mam dopiero 24 lipca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 7:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć.Jedyne co mogę Ci poradzić,to oszczędzaj się Exclamation Nie dźwigaj,nie stresuj się,a bóle brzucha w ciąży,to podobno normalna rzecz,ponieważ macica się powiększa Very Happy Myślę,że nie powinnaś się obawiać i przede wszystkim gratuluje Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oleska24



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje bardzo za pocieszenie. mam cicha nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. ze to tylko moj maluszek szykuje sie do zagniezdzenia na dluzej Smile jeszcze raz dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszkaj



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 1:03 pm    Temat postu: Bole brzucha podczas pierwszych tygodni ciazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w 6-tygodniu ciazy i mam pobolewania podbrzusza - jak by skurcze raz w prawy jajniku raz w lewym i jak napinam brzuch np.podczas siusiania (miesnie) to czuje lekkie klocia w okolicy jajanikow - czasami sa to bole jak na okres.Jak dotykam prawej strony brzucha tzn.jajnika to mnie boli boje sie bo nie wiem co to jest czy to moj organizm tak przygotowuje sie do ciazy czy moze cos nie tak-slyszalam ze czasami sa pobolewania.
Prosze o pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozliwe ze jest to reakcja organizmu na zachodzące zmiany - powiększanie sie macicy itp Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszkaj



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to znow ja zapomnialm dodac ze to sa rowniez klocia a towarzyszy mi to od poczatku ciazy, nie ma plamien ani nic takiego tylko ten bol. zastanawiam sie czy to przypadkiem nie od wspolzycia (intensywnego tzn. dosc mocnego jak jeszce nie wiedzialam na 100% o ciazy)

Very Happy dziekuje za odpowiedz prawdopodobnie niedlugo pojade do polski zobaczyc mojego lekarza bo tu mam rowniez ale w polsce sa lepsi specjalisci(jestem w anglii)

---edit by Wind_of_hope---
Staraj się nie pisać kilku tematów pod rząd. Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasem zdarza sie ze takie pobolewania w ciazy wystepuja,jednak konsultowalabym to z lekarzem,ja rowniez mialam na poczatku ciazy takie bole/skurcze/ i okazalo sie,ze mam ciaze zagrozona,tylko,ze do tego jeszcze plamilam.Jednak uwazam,ze kazdy niepokojacy objaw podczas ciazy powinien byc skonsultowany z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszkaj



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz do lekarza wybieram sie juz w poniedzialek bo w niedziele lece do polski wiec zobaczymy co to mam nadzieje i jestem dobrej mysli ze to nic powaznego! Smile pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bedzie dobrze,napewno.Daj znac jak wrocisz od lekarza.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszkaj



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za otuche! napewno sie odezwe po powrocie! pa Very Happy buziaczki

Very Happy witajcie juz wrocilam z polski bylam u lekarza okazuje sie ze moje bole sa powodem zmian w organizmie przystosowaniem sie do nawego stanu w jakim jest! ciesze sie bardzo wszystko jest dobrze i nie moge sie doczekac na dzidzi!!! pa

---edit by Wind_of_hope---
Staraj się nie pisać kilku tematów pod rząd. Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group