Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból brzucha w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to super,ze wszystko jest w porzadku.Zycze spokojnej ciazy i duzo zdrowka.Trzymajcie sie cieplutko.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszkaj



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Wto Gru 19, 2006 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz dziekuje za korespondowanie ze mna pa pozdrawiamy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luca87



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 6:34 pm    Temat postu: klucie pod pepkiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Smile Jestem w 9/10 tyg ciazy- tak okreslil lekarz- I naprawde czesto czuje silne klucia pod pepkiem, czasem z prawego boku a czasem pod prawa piersia. Zaczelam je czuc dopero od jakis 3 dni, ale sa coraz silniejsze. Czy moglabym dostac JAKAS ROZSADNA odpowiedz na ten temat? Boje sie ze to moze być cos groznego i nei warto czekac tydzien do wizyty u lekarza?Dziekuej z góry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adusia172



Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: jastrzębie
PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 10:53 am    Temat postu: bóle brzucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem w 7 tygodniu ciazy czesto miewam bole brzucha lekarka stwierdzila ze to normalne bo mam odchylenie tylne macicy tylko ja nie wiem co to est i czy niesie za soba jakies zagrozenia???


------edited by emilka------
przyłączyłam do odpowiedniego tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Paź 01, 2007 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ciazy bardzo czesto dokuczaja bole brzucha,zwlaszcza na poczatu.Wtedy najlepiej polozyc sie wygodnie i odpoczac i bol powinien minac,natomiast jesli nie mija,trzyma sie cale dnie i jeszcze sie nasila to wtedy naszybciej nalezy zglosic sie do lekarza,bo moze oznaczac to zagrozenie dla ciazy.Sama niestety tak mialam i musialam przyjmowac leki i lezec.Tobie zycze duzo zdrowka i spokojnej ciazy. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luca87



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:04 am    Temat postu: Agusia... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odchylenie macicy to nic innego jak przystosowanie sie twojej miednicy, pochwy i bioder do ciazy oraz porodu, wiec sie nie martw:) A dziekuje równiez za inne odpowiedzi etraz jestem w 18 tygodniu ciazy, dzis mam wizyte i jak narazie wszystkow porzadku. Martwi mnie tylko to ze mialam tylko jedno USG i to w 8 tyg ciazy i jedne badania krwi i moczu Sad No ijest mi przykro bo nie bede miala zdjecia z USG:( Pozdrawiam i równiez zycze duzo zrodowia:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to rzeczywiscie dziwnie,ze nie masz robionych kontrolnych badan,powinno sie je wykonywac co m-c,natomiast jesli chodzi o usg to ok 20 tyg powinno sie wykonac drugie badanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula25



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 6:56 pm    Temat postu: Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w 5 tygodniu ciąży, czuję się fatalnie Sad Boli nie podbrzusze (tak jak na miesiączkę),mam nudności, i najzwyczajniej w świecie nic mi się nie chce. Lekarz kazał mi brać no-spę od bólu ale boje się zażywać jakichkolwiek tabletek by nie zaszkodzić "fasolce".

Co jeść by nie mieć mdłości?

Jak sobie radzić z bólem,który może nie jest aż tak wielki, ale boli i wywołuje lęk przed poronieniem.

pozdrawiam

---edit by Pituszka
Temat przenosze do tematu pokrewnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jedyne co Ci zostaje to stosowac sie do zalecen gina.. Sad niektore kobiety bardzo cierpia podczas 1wszego trymestru- inne zas sa pełne energii i radosci. bierz no-spe tak jak zalecił lekarz i wierze ze wytrzymasz ten 1wszy trymestr, potem bedzie tylko lepiej Smile pzdr. Very Happy Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smutaska210



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 9:22 pm    Temat postu: Ból brzucha w ciązy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanko czy w 6miesiacu moze pobolewac brzuchi wystepowac biegunka bol brzucha trwa 3 dni ale bezprzerwy nie boli pobolewaja mnie tez piersi i czasemw klatce piersiowej czy to jest niepokujace dla dzidzi i dlamnie prosze o odpis Sad Smile

--- zmieniam temat na bardziej sugerujacy problem --- Pituszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group