Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Balsamy opalajace

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marysia19



Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wiernie się trzymam dove summer glow i nie zamierzam zmieniać bo mi najbardziej pasuje pod każdym względem. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ampstrong



Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 5:02 pm    Temat postu: bronzowienie sie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wyprobowalam kilka samoopalaczy, najbardziej pasowal mi dove i to zdecydowane. na razie korzystam z promieni slonecznych ale na jesien chyba do neigo wroce:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ulcia :)



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z przedmowczynia Smile ja tez uzywam Ziaja Sopot i jestem bardzo zadowolona Smile daje ladny naturalny kolor i nie zostawia plam i smog Smile Polecam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

postanowilam sobie kupic balsam z dove - zobaczymy jakie beda efekty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Barbie



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lolkaaaaa tez mam chyba taki balam taki sam.. yhymm on roi takie plamy.. i ma taki dziwny zapach.. zakup se inny.. polecam 4 pory roku tez brazujacy dobry :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 10:12 am    Temat postu: Re: Balsamy opalajace Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lolkaaaa napisał:
Ostatnio za namowa reklam Smile i dlatego tez ze mi sie skonczyl moj poprzedni balsam (lekko brazujacy z kolastyny). Kuopilam reklamowany balsam z swietlista opalenizna lekka i ladna Neutral Jonson Baby. Problem polega na tym ze wczoraj bylam na solarium i w domu posmarowalam sie tym balsam jak to zawsze robilam tym wczesniejszym.
Dzis na ciele mam dziwne plamy Neutral Czy mozliwe zeby ten balsam takie robil? przeciez tam tego opalajacego enzymu powinno byc bardzo malo miala byc stopniowa lekka opalenizna a tutaj zolte plamy Sad Czasami np miedzy palcami to mialam wrecz pomaranczowe! Sad

Fajna sprawa używam polecam .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group