Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Balsamy opalajace

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Karioka kup dwa i problem z głowy heh. Bo jak kupisz Dove to pewnie bedziesz sie zastanawiała czy moze Ziaja nie byłaby lepsza i tak na odwrot Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ziaja sopot i lirene do twarzy i ciała z wit E i masłem shea - polecam.

dove - paskudny, śmierdzi niemiłosiernie, robi plamy, nierównomiernie się rozprowadza - NIE polecam.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja kiedys uzywalam dove,ale ziaja bardziej mi odpowiada,bo nie robi takich smug i ladniejszy jest kolor ''opalenizny''. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja i Wind wielbimy Ziaje Very Happy no co wam się dziewczyny nie podoba?? lato mamy w pełni Very Happy normalnie marcowa pogoda... żyć nie umierać Very Happy dobrze że w maju trochę słonko świeciło i się opaliłam, ale co z tego jak już zaczynam blednąć Smile no i ziajka pomaga Very Happy pozdrawiam
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heheheh Razz Razz no ale ma wrocic słonko w Sierpniu i teraz jakos w tygodniu ,wiec Ziaja pojdzie spac na jakis czas Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, u mnie tej ziai nie ma. No schodziłam kosmetyczny dział i nic. Confused Musze poszukać dokładniej. Wink Bo Dove, to owszem widziałam. Wink
A ja chcę naturalne słoneczko, jak do Kołobrzegu pojadę i już! Very Happy
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind to ziajka ma w sierpniu urlop Razz hehe a później wróci do łask Very Happy
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja ziajki nie odstawie nawet mimo slonca,bo trzeba podtrzymywac naturalna opalenizne. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może i racja... zastanowię się Smile a póki co dziś świeci słońce i można łapać promienie Smile
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
visenna



Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 8:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mnie dove odpowiada i to nawet bardzo. zwlaszcza ten do twarzy. mozna go bezpiecznie stosowac, smug nie robi. a przynajmniej mi sie nie robi czerwony nos i policzki od naturalnego slonca Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group