Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Balsamy opalajace

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mona-lisa



Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla mnie dove tez jest ok. kwestia smug jest tak naprawde wylacznie kwestia techniki nakladania i jak sie to robi starannie to nie ma problemu Very Happy Very Happy
przynajmniej ja nigdy nie mialam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 9:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mona-lisa to robiłas to z korzyścią dla swojego ciała i siebie oczywiście, bo przecież da się tak rozcierac, że i smug nie ma tylko trzeba się do tego przyłożyc:)
a ok pół roku temu używałam balsamu opalającego z spoptu.. i do tej pory jestem ładnie opalona a jeszcze teraz te słoneczko... mmmmiodzio:)

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia19



Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też używam dove i jestem bardzo zadowolona z niego, w przeciwienstwie do samoopalaczy nie robi smug, i ma ładny klorek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cedrowe-drzewko



Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam zupełnie odwrotne doswiadczenia, balsam sopt (ziaji) był obrzydliwy, robił smugi a co gorsze ze nadawał fatalny kolor po prostu sztuczny pomarańczowy odcień. Więc dla mnie to w ogóle nie ma co porównywać z jakościa balsamów dove i serii summer glow, które ładnie pachna i dają na prawde ładny naturalny kolor a nie jakies nie wiadomo co..
pozdrawiam fanki dove
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zależy od koloru skóry, ja mam ciemną karnację i u mnie wychodzi piękny czekoladowy kolorek po ziaji sopot
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam dramatycznie jasną karnacje (jaśniejszej już chyba się mieć nie da) i ziaja sopot dla mnie też jest bardzo w porządku Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka moja siostra też ma bardzo jasną karnację (dosłownie słońce się od niej odbija i aż razi w oczy) i ona nie może używać żadnego balsamu brązującego, bo wygląda koszmarnie Razz
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ajć... ja niestety nie bardzo mogę się opalać, więc dla mnie to jedyne wyjście. tylko wkurza mnie, jak schodzi, ponieważ wtedy się robią takie plamy i to już dobrze nie wygląda. dlatego w sumie smaruje się bardzo rzadko.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja siostra co wyjdzie na słońce to wychodzi z poparzeniem... przekichane mieć taka skórę, ale na to wpływu nie mamy....
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia19



Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja używałam kiedyś ziaji ale niestety nie pasował mi ten odcień pomarańczu, dlatego jak juz pisałam wczesniej używam dove summer glow bo to jedyny balsam który na mojej skórze wyglada dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group