Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Balsamy opalajace

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 3:44 pm    Temat postu: Balsamy opalajace Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio za namowa reklam Smile i dlatego tez ze mi sie skonczyl moj poprzedni balsam (lekko brazujacy z kolastyny). Kuopilam reklamowany balsam z swietlista opalenizna lekka i ladna Neutral Jonson Baby. Problem polega na tym ze wczoraj bylam na solarium i w domu posmarowalam sie tym balsam jak to zawsze robilam tym wczesniejszym.
Dzis na ciele mam dziwne plamy Neutral Czy mozliwe zeby ten balsam takie robil? przeciez tam tego opalajacego enzymu powinno byc bardzo malo miala byc stopniowa lekka opalenizna a tutaj zolte plamy Sad Czasami np miedzy palcami to mialam wrecz pomaranczowe! Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olka16
Gość









PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie polecam nikomu samoopalacza. Mysle ze smarowałam sie rownomiernie a i tak mialam plamy. Rowniez między palcami mialam wrecz pomaranczowe. Po kilku dniach ta opalenizna mi schodzila tak jakbym byla brudna! Uzywałam samoopalacza z Ziaji-Sopot. Moze lepszy efekt osiagnie sie stosujac rownoczesnie peeling? Sprobuj.. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja używam również z Ziaji- seria Sopot, ale balsamu..
Moim zdaniem jest BARDZO dobry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulina89



Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez uwazam ze SOPOT jest bardzo dobry Smile przed nalozeniem zawsze robie peeling, schodzi rownomiernie, a co do plam to chyba zalezy od umiejetnosci rozsmarowania przedewszystkim a nie od samego balsamu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paulina89 napisał:
tez uwazam ze SOPOT jest bardzo dobry Smile przed nalozeniem zawsze robie peeling, schodzi rownomiernie, a co do plam to chyba zalezy od umiejetnosci rozsmarowania przedewszystkim a nie od samego balsamu


zgadzam się z Tobą Wink
nie wiem jak innym, ale ja po nałożeniu balsamu Sopot mam delikatny odcień brązu.. oczywiscie wraz z kolejnym nałożeniem skóra się "przyciemnia" :)hehe ale nie jest taka nienaturalna jak po różnych samoopalaczach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rayne



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Skawina
PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jakiego balsamu/kremu używać do opalania,jeśli mam jasną karnację (jaki ma być wysoki filtr).Oczywiście do opalania naturalnego pod słoneczkiem,bo na solarium nie chodzę.Jaki polecacie?Który najlepiej chroni przed starzeniem skóry?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz bardzo jasną karnacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rayne



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Skawina
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 9:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie taką bardzo jasną ,ale jednak.Blada nie jestem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bodek24



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o balsamy brazujace ja polecam Dove Summer Glow! mimo ze mam jasna karnacje zdecydowalam sie na jego uzycie. i to byl strzal w 10 Very Happy Very Happy nie zostawia smug jak samoopalacz, a delikatny efekt widac juz nastepnego dnia. poza tym dobrze jest miec poczucie, ze jednoczesnie to swietny nawilzacz i nie potrzebuje juz kolejnego balsamu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja probowalam roznych samoopalaczy i kremow brazujacych,ale najlepszy okazal sie balsam Ziaja-Sopot.Nie zostawia zadnych plam,a ''opalenizna'' wyglada naturalnie.Polecam. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group