Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Balsamy opalajace

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko na swój sposób zawodzi także..
od siebie to proponuje naturalne słoneczko:)

co prawda początek lipca nie jest taki piekny, ale... sierpień ma byc super słoneczny.. także wszyscy jedziemy nad morze:))

buziolki;*;*

ps. jak najbardziej szanuje Wasze problemy, rady- to co napisałam wyżej nie jest żadnym wyśmiewaniem się.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mona-lisa



Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez uzywam dove i jestem zadowolona. dobrze nawilza i ladnie pachnie jak na kremy brazujace. Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ziaja sopot ist the best Smile
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cedrowe-drzewko



Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie kobietki.
ja to mam dopiero ciekawie, mam jasna karnację, pieprzyki i nie mogę leżeć na słońcu a solarium to już w ogóle odpada. jedynym ratunkiem są dla mnie balsamy brązujące..ostatnio używam dove summer glow bo według mnie jest najlepszy. Przetestowałam kilka innych firm ale dove pobija wszystko. Z reszta ja w ogóle większość kosmetyków mam tej firmy ostatnio tez dezodorant. Po prostu lubię te kosmetyki.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Foka napisał:
ziaja sopot ist the best Smile

zgadzam sie Cool mam z ich serii balsam brazujacy-polecony przez czytelniczke forum i jestem zadowolona Wink uzywam od czasu do czasu,bo mam dosyc ciemna karnacje. Ale efekty widac i co najwazniejsze:nie pozostawia plamek Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
Foka napisał:
ziaja sopot ist the best Smile

zgadzam sie Cool mam z ich serii balsam brazujacy-polecony przez czytelniczke forum i jestem zadowolona Wink uzywam od czasu do czasu,bo mam dosyc ciemna karnacje. Ale efekty widac i co najwazniejsze:nie pozostawia plamek Laughing

Mowilam,ze jest swietny Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widzicie jaka zgodność na forum Smile
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
visenna



Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to i ja dolacze sie do tych peanow Very Happy Very Happy dove brazujacy jest najlepszy, bo... najlepiej brazuje!! Cool Cool Cool bez skutkow ubocznych! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze że tu weszłam i to przeczytałam bo używałam jonshon i miałam takie plamy że masakra dodam że smarowałam równo a teraz pogoda jest tragiczna bynajmniej w gdańsku no i co tu zrobić jak nie smarować się czymś chyba wypróbóje ten dove a na solarium zabardzo niechce chodzić dodam że mam średniom karnacje ale szybko się opalam i przez to cudowne lato to jestem jak trup blada mam nadzieje że dove też mi będzie służył pozdrówki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, ja też mam Johnssons i jeszcze śmierdzi do tego, że plamy robi... :/ Muszę zmienić na jakiś inny, zastanawiam się między właśnie dove, a ziają. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group