Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

7 dniowa przerwa....

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MOja kolezanka dzisiaj pytala sie mnie czy jest jakies ryzyko ze zaszla w ciaze gdy:
1) W ciagu 7 dniowej przerwy dostała biegunkę.
2) Następnie po 7 dniowej przerwie normalnie wzieła tabletkę
3) I w 7 dniu od biegunki kochała się z facetem. Biorąc już nowe opakowanie tabletek

I pytanie jest takie czy biegunka w czasie 7 dniowej przerwy obniza skutecznosc tabletek antykoncepcyjnych? Czy trzeba się przez 7 dni zabezpieczać?

MI wydaje sie ze nie ma wplywu... ale wolalam sie upewnić, i zapytać was o zdanie Smile Bo z takim przypadkiem nie mialam jeszcze styku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie, biegunka w czasie przerwy nie ma wpływu na skuteczność tabletek
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 7:56 am    Temat postu: stres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie....
Mam stresa i chcialam poznac Wasze opinie...
jestem po pierwszym opakowaniu Novynette, dzis jest 4 dzien po odstawieniu a krwawienia nie ma, dzis robilam test ciazowy, wyszedl negatywny, jednak sie stresuje, ze nie dostane krwawienia.
Stosujemy i tabletki i prezerwatywy... moj stres jest spowodowany tym, ze mam spora nadwage a czytalam, ze u otylych dziewczyn tabletki nie dzialaja.... Confused
co o tym myslicie???
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest 7 dni przerwy, krwawienie po pierwszych 3ech opakowaniach może się w ogóle nie pojawić, może się pojawic równie dobrze 3ego, 5tego jak i 7mego dnia... w ciąży na pewno nie jesteś
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli nie pozostaje mi nic innego jak czekac? czy w takim razie, jesli nie pojawi sie krwawienie mam zrobic ponowny test? czy isc na hcg? czy nie brac tabsow?
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czekać i kontynuować branie po 7miodniowej przerwie normalnie. dla swojego komfortu psychicznego możesz wykonać ponowny test, ale wg mnie to wyrzucanie kasy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maja20



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej. jestem w trakcie 7 dniowej przerwy dokładnie 4 dzień wczoraj( 3 dnia) dostała lekkiego plamienia..boje sie ze to oznaka ciązy i normalnego krwawienie juz nie dostane:(robiłam test 11 dc i wyszedł negatywny...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podczas stosowania pigułek antykoncepcyjnych krwawienia mogą być o wiele słabsze. jeżeli przyjmowałaś regularnie pigułki, to w ciąży nie jesteś
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny boje sie.... 7 dnia dostalam plamienia z odstawienia, ale wyglada na to ze bedzie trwalo 1 dzien Shocked czy to mozliwe??????
bo jego intensywnosc zamiast sie zwiekszac to z minuty na minute maleje.....
czy to normalne???
Zrobilam juz kilka testow, wszystkie negatywne.
Co mam dalej robic?
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie pisz tych samych postow w roznych tematach!! Evil or Very Mad
Dostalas juz odpowiedz!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 6 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group