Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

7 dniowa przerwa....

Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justyna20



Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 2:09 pm    Temat postu: sex podczas okresu! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! regularnie biore tabletki.. niedawno skonczyłam 1 opakowanie, i teraz mam okres... i mam pytanie... czy podczas okresu mozna sie kochac bez zabezpieczenia? i czy facet moze sie spuszczac we mnie ? prosze o szybką odpowiedz:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli zabezpieczasz sie za pomoca antykoncepcji hormonalnej mozesz wspolzyc takze w czasie krwawienia. Takze wtedy jestes chroniona przed zajsciem w ciaze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale żal mi tego faveta:/ jak zobaczy co ma zamiast penisa:P taka papryczke chili to moze zawalu dostac:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli do tej pory sie nie dowiedzial ze krew jest czerwona i ze kobiety czasem krwawia to mi go wcale nie zal.

Juz tu byla kiedys dyskusja na temat wspolzycia podczas okresu. Nikt nikogo nie zmusza i nie namawia ale traktowanie miesiaczki jak czegos obrzydliwego zlego nieczystego itp to grube nieporozumienie. W seksie normalne jest to na co sie godza wzajemnie partnerzy.

Najbardziej mi jest zal ludzi o ciasnych horyzontach myslowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 10:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam pytanie
moja partnerka nie ma okresu bierze tabletki regularnie i czy moge dochodzic w niej ?? miec erekcje w jej pochwie ??
Powrót do góry
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bvw08



Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:38 am    Temat postu: przerwa w braniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam takie pytanie dziewczyna bierze tabletki od 4 miesięcy a pytanie dotyczy tej 7 dniowej przerwy na następne opakowanie czy w tym czasie jest ona chroniona i moze dochodzic do zbliżenia bez dodatkowych zabezpieczeń ???? z góry dziekuje Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak Laughing nic dodac nic ujac Smile ale musi pamietac o paru zasadach.. brac je codziennie o stalej porze i pare innych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
m



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 3:36 pm    Temat postu: Przerwa z odstawienia i krwawienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie do Was. W środę skończyłam drugie opakowanie tabletek. Po pierwszym krwawienie wystąpiło 2 dnia po skończeniu opakowania. W ulotce napisane jest, że krwawienie powinno wystąpić w tym samym dniu co miesiąc. W zeszłym opakowaniu miałam krwawienie wcześnie rano. Jak to jest czy krwawienie musi wystąpić tego samego dnia co miesiąc? Brałam regularnie o stałej porze więc powinno być dobrze. Jednak nic nie czuję żeby przyszło krwawienie. Co mam o tym myśleć??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie stresuj sie,bo wazne jest aby krwawienie wystapilo w ciagu 7-dniowej przerwy i jesli wystapi dzien czy dwa dni poazniej niz w poprzednim m-cu to nic zlego to nie oznacza.Ja przyjmuje tabletki juz ponad 1,5 roku i tez sie zdarza,ze krwawienie przesunie mi sie np o jeden dzien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group