Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

7 dniowa przerwa....

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaudia_007



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z kolezanko nie masz sie czym martwic ja na poczatku jak brałam to tez mi sie nie zgadzały dni a po pewnym czasie zaczełam miec okres zawsze w czwartek około 23-24 w nocy albo w piatek rano.Takze nie martw sie jak twoj organizm sie przyzwyczaji do hormonów to tez bedziesz wiedziała jakiego dnia dostaniesz okres:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dusia



Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 8:10 pm    Temat postu: Seks w czasie 7-dniowej przerwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy w czasie 7 dni przerwy mozna sie kochac bez zabezpieczenia jezeli nie ma zamiaru sie brac po przerwie nastepnego opakowania tabletek



-----edited by emilka----
zmienilam tytuł i przeniosłam do odpowiedniego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

organizm nie wie przecież, czy masz zamiar dalej brać czy nie Wink w czasie tych 7 dni jeszcze będziesz zabezpieczona
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paolla87



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Paź 03, 2008 4:44 pm    Temat postu: Re: sex podczas okresu! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozna wspolzyc bez zabezpieczenia,poniewaz tabletki zapobiegaja produkcji komorki jajowej i bez tego nie ma mozliwosci zajscia w ciaze.Jesli bierzesz np microgynon lub inne dwuskladnikowe,to nie ma szans.A to krwawienie to nie miesiaczka,tylko tak zwane "Krwawienie z odstawienia",a zeby doszlo do zaplodnienia musi byc "Naturalny okres".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
darosia



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 10, 2008 9:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
mi ginekolog powiedzial by unikac sexu w trakcie okresu poniewaz to wlasnie wtedy najczesciej dochodzi do infekcji w drogach plciowo-moczowych u kobiet. wiec ja staram sie unikac;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 10, 2008 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no bo to prawda Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 6:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale rzadko się to zdarza, ja kożystam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
solt22



Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 2:54 pm    Temat postu: 7 dniowa przerwa.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!
Moja dziewczyna bierze tabletki antykoncepcyjne "Marviol" przez 21 dni później 7 dni nie bierze nic. Czy w tym czasie te tabletki również działają ?? czy jak to jest w tym momencie ??
proszę o odpowiedź...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, jeżeli 8smego dnia zacznie kolejne opakowanie, to przerwa jest też zabezpieczona. przeczytajcie ulotkę...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
solt22



Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

serdeczne dziéki, pozdro!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group