Szukaj

MOTTO: ODTŁUSZCZENIE SKÓRY TWARZY, TO WARUNEK, ŻEBY BYŁA

Odpowiedz w wątku
OlimpiaGRAS
OlimpiaGRAS 08-04-2012 23:08

MOTTO: ODTŁUSZCZENIE SKÓRY TWARZY, TO WARUNEK, ŻEBY BYŁA GŁADKA, TO FAKT. *****

ABY KAŻDA Z KOBIET, MIAŁA GŁADKĄ SKÓRĘ TWARZY:
To zwyczajnie pod nią tj. skórą tejże naszej twarzy, nie powinno być żadnego tłuszczu. Jak tego dokonać ? Po prostu NIE należy spożywać w swoim dziennym menu tzw. WYSOKICH węglowodanów, po spożyciu których, nasza trzustka wydziela odpowiednio dużo insuliny, a nadmiar tych wysokich węglowodanów, ODKŁADA jako trójglicerydy w tkance tłuszczowej, czyli jako tłuszcz. Gdy spożywamy zbyt dużo tłuszczu, mówię tylko o tłuszczu nie o węglowodanach, to wchłania się on tj. tłuszcz w jelicie cienkim każdego z nas i jest przez organizm odkładany blisko naszego laboratorium czyli wątroby np. okolice pępka, pośladki, uda.

Z KOLEI TŁUSZCZ, BĘDĄCY WYNIKIEM PRZEKSZTAŁCENIA SIĘ NADMIARU:
WYSOKICH węglowodanów; w trójglicerydy tj. w tłuszcze, jest wynikiem tego bardziej dla organizmu skomplikowanego procesu i jako trudniejszy do odzysku glukozy, w następstwie również procesu trudniejszego, jest traktowany przez organizm jako materiał energetyczny zapasowy i zapomniany. Te właśnie tłuszcze z WYSOKICH węglowodanów, tj. od 26,01% wzrostu, odkładają się w górnych partiach ciała, również na twarzy. Patrz młode osoby przerażająco chude typ anorektyczki, a z fałdami tłuszczu na twarzy.

DBAJĄC O GŁADKOŚĆ NASZEJ SKÓRY TWARZY:
Przy oczywiście biologicznie prawidłowym odżywieniu, powinnyśmy spożywać mało tłuszczu i tzw. NISKIE węglowodany, tj. do 26% wzrostu; a WYSOKIE węglowodany, wykluczamy z naszej diety. Jest to łatwe i skuteczne, zwyczajnie działa.

Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
ADRES_______: http://www.instytutirl.com.pl/

33.TEMAT.
ENGLISH VERSION_______: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

Biologia, medycyna.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Pielęgnacja skóry po lecie"