Szukaj

Przewianie nerek objawy

Komentarze do: Nerki
Odpowiedz w wątku
Ekotka
Ekotka 11-01-2016 19:07

Kiedy można stwierdzić, że doszło do przewiania nerek, jakie objawy temu towarzyszą? Doskwiera mi ból pleców w dolnym odcinku i mam problemy z oddawaniem moczu :/

vemmi
vemmi 13-01-2016 12:55

Przy przewianiu pleców pojawia się ostry ból wynikający z zapalenia korzonków. Jedną z jego konsekwencji może być przeziębienie nerek. Wtedy ból występuje w dolnej części pleców, inne objawy to oddawanie gęstszego moczu, więc tutaj Twoje trudności mogłyby wskazywać na przeziębienie nerek. Podobno pomagają okłady z cebuli i jedzenie pietruszki (natki lub korzenia), ale ja radziłabym iść Ci do lekarza bo przy przewianiu pleców prawdopodobnie wskazane będzie przepisanie leków przeciwzapalnych, a jak rzeczywiście doszło do przewiania nerek to jest poważna sprawa i trzeba sprawdzić czy nie doszło do jakiegoś zapalenia nerek.

lady_gym
lady_gym 25-04-2016 13:41

Przewiane nerki mają to do siebie, że bardzo często odwiedzamy toaletę. Jakiego koloru jest twój mocz? Jeżeli ma ciemna barwę to coś jest nie tak. Zrób badanie moczu. Musisz się teraz wygrzewać i ciepło ubierać. Jeśli przeziębione nerki wystawisz na działanie zimna to możesz spodziewać się różnych powikłań w postaci poważniejszych chorób nerek. Przy przewianiu nerek ból może promieniować w okolice podbrzusza i nie zmienia się on zależnie od pozycji ciała.

anitad
anitad 30-05-2016 11:46

Objawy przewianych nerek to częste wydalanie moczu i ból pleców w okolicach powyżej pasa, ból podczas klękania i nachylania się.

kamelunio
kamelunio 30-05-2016 11:59

Spróbuj się wygrzać, na przewiane nerki użyj termoforu lub butelki z ciepłą wodą. Czegokolwiek co cię rozgrzeje w tym miejscu. Mojej mamie to zawsze pomaga, nosi też specjalne wyższe majtki. Możesz też posmarować się czymś rozgrzewającym to pomoże z przewianymi nerkami.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Nerki"