Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skidoo



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja bym tak powiedzial... ani 2 min ani 3 min ani 5 min ... wszystko zalezy od warunkow!! Very Happy ale w oczy bije te 5 dni Very Happy lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pauli



Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: rzym
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja poprostu pomylilam jedno slowo!!!!mialo byc minut a nie dni!!!!!!!
ale tak na marginesie to szkoda,ze tak nie jest! Smile
pozdrawiam czepialskich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 6:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pauli napisał:
FAJNIE Smile


Pauli trochę się opanuj i nie pisz postów które nic nie wnoszą do tematu. PzD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pauli



Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: rzym
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale o co Tobie chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---edit by Wind_of_hope---
Ludki prosze takie sprawy załatwiac na pm Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wi$ienka



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Strasznie sie boje,bo to byl moj pierwszy raz a nie wiem sama co myslec. Kochalam sie z chlopakiem 12 sierpnia,a okres skonczyl mi sie 31 lipca, Zabezpieczylismy sie, i on wyciagnal przed wytryskiem. Nie wiem czy niczego nie przeoczylismy. Powinnam juz dostac okres,a jeszcze nie mam, a przed okresem zawsze bolał mnie brzuch tym razem tak nie jest, Czy wszystko poszlo dobrze? Z gory dziekuje za odp.

---edit by pituszka
Prosze nie pisac kilku takich samych postow, jeden w zupelnosci wystarczy... pozostale usunelam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... moim zdaniem powinno byc wszystko dobrze , jak gumka nie pekla ani sie nie zsunela to wszystko jest ok Smile tym bardziej ze wytrysk nie byl w tobie... a ile ci sie okres spoznia??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wi$ienka



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tzn.nie mam regularnego okresu, Raz mam co 22 dni, raz co 25 dzis jest juz 24 dzien kiedy nie mam okresu, A przed zawsze bolal mnie brzuch a tym razem tak nie jest ...

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 2:32 pm

Uf, dostałam okres=D ale powiem, ze uspokoila mnie Twoja odpowiedz, Dzieki=)


---edit by emilka----
na przyszłość, jak chcesz coś dodać, to używaj opcji "zmień" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i po co stresowac sie niepotrzebnie? heh jak mozna zajsc w ciaze bez wytrysku w srodku?? eeee Rolling Eyes Razz nie ma szans i nie wmawiaj sobie wiecej takich głupot Wink przeciez przesuniecie okresu nie musi oznaczac ciazy...na Boga no Wink Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poranek



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zaświaty
PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wracajac do pytania głownego" Czy w moczu sa plemniki?"

Na stale nie ma w moczu plemnikow i nie moze ich byc, wprawdzie mezczyzni maja uklad moczowo-płciowy czyli pełniący obie funkcje, ale w momencie wytrysku nastepuje blokada i w zaden sposob (o ile czlowiek nie jest chory) mocz nie moze sie dostac do plemnikow.
Jednak jezeli mezczyzna jest aktywny seksualnie i jest znaczna przerwa w wspolzyciu seksualnym to czasem nadmiar przemnikow jest wydalany razem z moczem.


wi$ienka napisał:
Tzn.nie mam regularnego okresu, Raz mam co 22 dni, raz co 25 dzis jest juz 24 dzien kiedy nie mam okresu, A przed zawsze bolal mnie brzuch a tym razem tak nie jest ...



Proponuje w przyszlosci robic test ciazowy (ok. 14 zl plytkowy), szybko rozwieje chwile niepewnosci.

Wink


------edit by emilka-----
proszę nie pisz dwóch postów pod sobą. jak masz zamiar coś dodać, to użyj opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 11 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group