Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wykorzystana.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja uwazam ze w kazdych slowach jest kawalek prawdy. Jesli ktos mysli o samobujstwie to musial przejsc przez cos w zyciu co naklonilo go w kierunku tej mysli.

Tak jak pituszka uwazam ze psycha potrafi siasc i mozna sobie wtedy podorabiac teorie.
A pozatym w zyciu nie ma sie jednych problemow, pewne zachowania sa uwarunkowane przez wypadkowa roznych wydarzen. Nastoletni wiek jest najtrudniejszy ... ale nasmiewanie sie i smianie z powaznych problemow jest czyms wywolane ...

Smiech czasem to najlepsza ucieczka przed strachem i bezradnoscia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tvisha tu się nie śmiejemy z nikogo, chodzi o to że po numerze z domestosem to w mało prawdopodobne historie trudno uwierzyć. A tak swoją droga to ty jakąś psychologie studiujesz albo coś zblirzonego? Bo tak mi się wydaje zawsze po twoich wypowiedziach
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 8:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po numerze z domestosem? oj tam ... kazdy z nas kiedys mial glupie zarty. Taka nauka badania granic.
A moze ta od domestosa pytala sie naprawde, potem zdala sobie sprawe ze przed sama soba jest glupio i wymyslila bajke o tym ze jest ich kilka i ze sa duzo starsze. Ciezko mi uwierzyc w ich wiek - osoby przed 30 nie maja takich pomyslow, ale kto to wie. Malo prawdopodobne historie nie oznaczaja nie mozliwe. Tu nie trzeba wierzyc tylko dopuszczac mozliwosci. Wy odpowiadajac na domestosa nie widze byscie mialy czego sie wstydzic i miec jakies powody by nie odpowiadac na posty malo realne.

Silnie bronie reagowania na takie posty bo:
sama doswiadczylam wydazen malo prawdopodobnych
mam sporo znajomych w ktorych historie bardzo trudno bylo mi samej uwierzyc

Jedna z nich to taka
Kolegi ojciec umarl na dzien przed maturami. Chlopak nie potrafil sie skupic, bodajze spoznil sie na pisemna mature z polskiego i przez to jedna z egzaminatorek podeszla i powiedziala ze moze inne nauczycielki mu uwierzyly ale ona nie wierzy w historie z jego ojcem. Chlopak jak to uslyszal, pozbieral swoje rzeczy i wyszedl. Na szczescie pozniej sie pozbieral.

Prawdopodobienstwo jest wazne w modelach matematycznych, fizycznych, w ekonomi ... ale nie w naszym zyciu. Bo ludzkiego zycia nie nalezy traktowac jako ogolnika. Problemy jednostki sa rownie wartosciowe. Co dla jednego jest kaluza dla innego moze byc oceanem - dlatego nie nalezy patrzec na problemy innych tylko przez pryzmat wlasnego postrzegania.
Jesli w zyciu kazdego czlowieka wprowadzic kilka rad co do reakcji na wydarzenia w otoczeniu, zylo by nam sie wszystkim latwiej. Ale to utopia.
Zycie ludzkie jest ulomne i to czyni je ciekawym. Ale ja w swoim otoczeniu bede stala na strazy pozadku Smile i na strazy poszkodowanych Very Happy !


janetta99
moze to przez stres a moze tarczyca = hormony = problemy z miesiaczka. Wszystko wroci do normy ... tylko potrzeba czasu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Cze 21, 2008 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak zwykle ta dziewczyna napisala 1-2 posty i znowu zamilkla..i dlatego ciezko jest jej uwierzyc w to wszystko i juz. Nie wiem czemu tego tematu ktos nie zamknie. Nic on tu nie wnosi. Tylko kazdy spekuluje u spekuluje Confused a to i tak nic nie pomoze tej dziewczynie bo jej nawet do gina nie chce sie isc by sie przebadac Mad

sory jesli kogos urazilam ale denerwuje mnie taka nieodpowiedzialnosc i tyle.

PINEZKA mowisz- masz Smile zamykam ten bełkot. ---edited by Wind_Of_Hope---
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group