Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wykorzystana.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze miec wsparcie i nie byc wiecznie samotnikiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pewnie ze dobrze tak mowic,ale ja rozum mam na miejscu i nie raz zdarzyło mi sie wypic jednak znam swoj umiar i nie chleje ile wlezie..a dziewczyna przesadziła i dostała nauczke.

Tvisha dostałas moja wiadomosc na pm? czy teraz Ty obrazona moze? bo ja wcale a wcale RazzRazz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm zastanawia mnie tylko co teraz slychac u tej dziewczyny Rolling Eyes nie pisze nic do srody..mam nadzieje ze to nie byl jakis zart.
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pinezka napisał:
mam nadzieje ze to nie byl jakis zart.

lepiej, żeby jednak był to żart niż żeby dziewczyna była zgwałcona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no kurcze historia mnie wstrzasnela;o , niesamowita. kurde no po czesci zgadzam sie z ludzmi ktorzy napisali o umiarze w alkoholu, nie powinno sie pic ile wlezie , tak zeby byc na maxa pijanym i niepokazywac innym znajomym "o zobacz ile jestem w stanie wypic, i jaka jestem swietna. mialam tez problem z facetami na imprezach, bo widzieli ze pilam i sie przystawiali do mnie i naszczescie kontrolowalam siebie , jednemu tak sypnelam brzydkimi slowkami ze sie odczepil.ale zeby to zrobil jakis moj kumpel czy cos..... NEVER... to co za kumpli miala ta dziewczyna, no nieoszukujmy sie ale pewnie szukali takiej dziewczyny ktora latwo idzie upic na imprezie a pozniej sie robi oszolomina i pozwala na wszystko;/, sorry ze tak pisze ale to jest moje zdanie.. Pozdrawiam- i zycze duzo szczescia tej dziewczynie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 8:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam z Tvisha... się zgadzam, no bo skąd my możemy wiedzieć że ona nie miała dosypane coś do tego alko. Dziewczyny niemogą się ładnieubrać, nie mogą wypić, niemogą zaufać bo zaraz jak się okarze że zgwałcone to że to ich wina. Tylko facet to niejest zwierze które niemoże zapanowac nad swoim instynktem i powinien zrozumieć słowo "Nie". Chodzą tylko potem głupie gatki to jej wina, jej wina. Wcale nie jej wina bo ona się na to niezgodziła, niedała im przyzwolenia. Oni sami wzieli co chcieli. Zawsze się coś znajdzie co można by było powiedzieć i zwalić na ofiare. Ale nic nieupowarznia facetów do takiego zachowania. Moim zdaniem facet powinnien miec troche wyobraźni a nie potem się usprawiedliwia jak to on niebyła ubrana. Tacy faceci napewno niemają wszystkiego w dyńce pokolei. Ja może byłam kiedyś w podobnej sytuacji ale zdąrzyłam zwiać, jednk ja nieznałam tego faceta. No i powiem wam że wspomienia zostają. Ja może i nie mam jakiegoś tam braku zaufania do facetów itd ale np sama niepujde w jakies miejsce gdzie nikt niemieszka itd. Niewejde sama do lasu, ani na jakies odludzie. Nawet na roweże sama przez las bym niejechała. Wątpie że nhawet sama w nocy bym autem jechała, także jakiś tam uraz jest.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owszem macie racje dziewczyny Smile i popieram zwlaszcza Kinie i Tvishe w 100%. Ale jakos sama zainteresowana sie nie odzywa juz na forum Confused Rolling Eyes wiec po co walkowac ten temat?
Powrót do góry
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze sie troche przestraszyla , albo sie zdolowala czytajac niektore wpisy, chociaz mi sie wydaje ze ona to czyta co piszemy, ale nie ma sily zeby cokolwiek tu napisac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kinia_18 napisał:
Tylko facet to niejest zwierze które niemoże zapanowac nad swoim instynktem i powinien zrozumieć słowo "Nie".


Bardzo dobrze powiedziane Kinia!

Widac nie pisala tylko w tym watku. Wystarczy jedna zla odpowiedz by zniechecic osobe do dalszego pisania.

Ja mam bardzo ograniczone zaufanie ale mimo wszystko lubie pic. Picie jest dla ludzi ... tylko ze czasem efekty sa po jakims czasie, a w przypadku dosypania czegos to chwila moment nie uwagi ... nawet nie bedziemy w stanie sie zorientowac.

Po przeczytaniu niektorych wypowidzi uwazam ze powinnam chodzic ubrana jak zakonnica ... nie pic alkoholu ... nie pic napoi podawanych przez znajomych ... nie wychodzic na ulice ( wogole bo nawet i w dzien moze sie cos stac ) ... nie zapraszac nikogo ... nie miec zadnych znajomych ( to ze sie uwaza ze ludzie sa ok to jest wielka pomylka - problem tkwi w tym ze w zyciu po kilku latach maluzenstw moze sie okazac iz wlasny maz byl pedofilem i gwalcil swoja corke)
Laczac do kupy daje rozwiazanie - lepiej samemu sie zastrzelic, niz umrzec w domu z glodu.

Takie doswiadczenia zawsze moga przyniesc kozysc mimo wszystko. Zycie nie jest lekkie ... zamiast gwaltu, mozna urodzic dziecko bez nog, mozna stracic przez pozar caly dobytek, mozna byc narkomanem lub alkoholikiem. Wszystko potrafi jednak czegos nauczyc ... i wydostaniemy sie z bagna jesli jestesmy silni psychicznie i/lub mamy wsparcie w bliskich.

Kazda tragedia jest wazna. Niektorzy mocniej przezyja strate drogocennego pamiatkowego wisiorka, niz inni strate kilku palcy u reki. Uwazam ze inni nie maja prawa do krytykowania tego co ja zrobilam czy tez nie zrobilam ... moga wylacznie mowic co oni mysla i co by zrobili na moim miejscu i jesli sa przyjaciulmi bo tak sie nazywaja powinni wspierac w kazdej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pinezka napisał:
owszem macie racje dziewczyny Smile i popieram zwlaszcza Kinie i Tvishe w 100%. Ale jakos sama zainteresowana sie nie odzywa juz na forum Confused Rolling Eyes wiec po co walkowac ten temat?


WRRR dlatego nie ruszaja mnie takie wypociny. raz zrobiło mi sie żal jakiejs małolaty, okazało sie ze głupi zart. potem wlazła kolejna wariatka- historia z domestosem - kolejny zart.
teraz ta - niby wykorzystana... kolejny zart? nie wiemy kto siedzi po 2giej stronie. nie warto sie tak przejmowac.a co to da? czasu nie cofnie sie. trzeba myslec głowa a nie...

boi sie odpisac z uwagi na niektore komentARZE ( w tym moje?) to juz jej sprawa, zbyt słaba psycha.. jesli za tydz. autorka nie pojawi sie - temat zamykam. koniec tego nabijania sie Twisted Evil Exclamation Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group