Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wykorzystana.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popietam Wind. Trzeba poczekac czy dziewczyna sama sie odezwie. Miala odwage napisac wiec musi miec odwage przeczytac te zle posty i ustosunkwoac sie do nich w swojej wypowiedzi a nie uciekac.. Rolling Eyes
Powrót do góry
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na moje oko to ściema, jak by jej tak zależało na odpowiedzi to by tu zaglądała, a tak pewnie napisała post dla jaj i pozniej nawet o nim zapomniala... ewentualnie napisze za pare dni tak jak ta od domestosa jaki to miala z nas ubaw...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ha Exclamation Exclamation to juz 2 kobitki sadza tak jak ja Wink Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja uwazam ze pogotowia ratunkowe nie powinny sprawdzac czy otrzymany telefon to glupi zart tylko przyjezdzac na kazde wezwanie.
Czy to wazne czy to zart czy nie? Wazne by robic w zyciu to co jest sluszne. Jesli uwazasz ze to sciema mozesz napisac "sciema" i wiecej nie odpowiadac.
Sadze rownierz ze mozna zamknac ten temat - teraz czy pozniej to nie ma znaczenia. Osoba moze stworzyc nowy o tym samym tytule i stary ponownie zostanie otwarty.

Jest tu wiele postow ktore napisaly osoby i widac zapomnialy o nich a watki mimo to potrafia sie ciagnac dalej bo inne osoby maja podobne problemy.
Poczucia humoru sa rozne i sa osoby ktorych cieszy pomoc innym. Ja takie osoby nazywam uposledzonymi i je w pelni akceptuje. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 8:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja juz na samym poczatku pisałam że to chyba jakiś żart, ale pewności niemam więc starałam się jakoś tam pomóc. Wsumie my tu niepowinnyśmy jej oceniać, tylko pomóc. No a że sama onaniejest zainteresowana tym co piszemy to fakt temat pewnioe trzeba zamknąć. No ale mysle ze to niebezie ostatni temat na tym forum o tej tematyce.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piszecie o tej z domestosem , a ja chetnie bym sobie to przeczytala , ale nie wiem gdzie to jest , podacie mi jakies namiary na to ?Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blondi cos słabo szukasz...łap--->
http://www.biomedical.pl/forum/domestos-a-ciaza-vt6905.html?highlight=domestos

ale nie ma z czego sie smiac. trzeba płakac ze tak głupie laski chodza po swiecie. Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justina1983



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 20, 2008 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszyscy cie oceniaja zgory.stalo sie.pytanie:co dalej?Ja tez zaszlam w ciaze mlodo:ale nie z gwaltu tylo z moim chlopakiem-dzisiaj moim mezem.musisz zrobic test ale test pokaze ci wynik najszybciej po 7 dniach od stosunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat zamykam. Wnioskuje ze to kolejny głupi zart ! ! ! Wrrrr...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janetta99



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 4:48 pm    Temat postu: Wykorzystana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope to nie był żart !!! to stało się naprawdę... robiłam test 6 dni po i wyszedł niegatywny. Ale dalej nie mam okresu !!! Boże co ja mam zrobić mam ochotę się zabić !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group