Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wykorzystana.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

6 dni po to ty możesz sobie robić. Do zapłodnienia dochodzi w ciągu 72 godzin a to są 3 doby i wątpie żeby test był wiarygodny po 3 dniach od zapłodnienia. Także test mógł byc nie wiarygodny lepiej powtórz. No i skoro to nie żart to czemu się tyle nie odzywałaś no i to mało wiarygodnie zaczyna wyglądać. A jak niemasz okresu to pewnie z nerwów i tyle sama mówiłaś że oni uzywali prezerwatywy, małe szanse że pękła. Musiała byś mieć mega pecha ( gwalt, płodn, peknięta guma itd) Mało prawdopodobne.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 8:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idz do gina i bedziesz miala problem z glowy. Ja bym tak zrobila na Twoim miejscu! Lepiej zasignac rady specjalisty a nie martwic sie testami. Tym bardziej ze @ sie spoznia. A okres moze Ci sie spozniac ze stresu i jest to prawdopodobne. Co do tego ze to bl zart to wybacz ale wszyscy tak mysleli bo zaczelas opisywac swoj watek a potem ucichlas.. dziwne zachowanie z Twojej strony:roll:
Powrót do góry
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kinia_18 napisał:
6 dni po to ty możesz sobie robić.


Kinia nie uwazasz ze moglas wiadomosc o niskiej wiarygodnosci testu po 6 dniach przekazac w inny sposob?

janetta99 w sumie na samym poczatku tematu powinnysmy ci doradzic bys poszla do ginekologa. Powinien odrazu zrobic badania by sprawdzic czy wszystko jest w porzadku i na przyszlosc jesli bys sie zdecydowala, moglabys miec dowody ze to byl gwalt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 10:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janetta wybacz ale my tu na forum mamy setki takich postow..i trudno mi uwierzyc w kolejny z nich. no sory.juz sie przejechałam, dlatego tak uwazam.
idz do lekarza jesli nie dostaniesz @ . i zbadaj sie pod katem roznych chorob przenoszonych drogą płciowa...a tych popaprancow trzeba ukarac.... przeciez to gwałt zbiorowy Neutral Rolling Eyes zrob cos z tym Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janetta99



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 10:36 pm    Temat postu: Hej dziewczyny... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ! Nie pisałam, bo po prostu nie miałam dostępu do komputera. Miałam naukę... Wiecie co myślę że ja jednak miałam tego pecha jak to napisała Kinia... Zrobiłam drugi test, ale wyszło, że w ciąży nie jestem (jakieś 3-4 dni temu go robiłam). A okresu nadal nie ma ! Możliwe, że to przez stres i przez to, że mam tarczycę i przestałam brać leki ??? ( z lenistwa ich nie biore przyznam to Embarassed ). I jeszcze przerwałam kuracją antybiotykową a po kilku dniach wzięłam jeszcze dwie tabletki i nie dokończyłam. Crying or Very sad . Nie wiem dziewczyny, co robić... Jeszcze przez to całe zdarzenie nie zdałam klasy maturalnej, bo po prostu nie byłam w stanie. Rodzice to prawie mnie zabili,a co dopiero zrobią jeśli okaże się, że jestem w ciąży !!!!! Wtedy to nie wiem... Na pewno nic mi nie zrobią, ale będą źli i pomyślą sobie, że jestem pustą dziw**.... Pomocy... Nie chcę dziecka... Jeszcze nei teraz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Cze 12, 2008 6:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaraz pewnie mnie ktoś zlinczuje że to napisałam albo ze jestem taka podejżliwa Confused Jednak to napisze, bo mnie to ciekawi. A więc pierwszy post napisałaś 14 maja a i napisałaś też że test zrboisz w piątek, później napisałaś już w drugim temacie że zrobiłaś go 6 dni po zdarzeniu. no czyli na moje oko zrobiłaś test coś koło piatku moge się mylić bo tego pewna niejestem. No i skoro zrobiłaś go 16 maja to niemogłaś niezdać przez to klasy maturalnej, bo w maju są matury a zakończenie jest na koniec kwietnia. No i nawet jeśli byś zrobiła test 14 maja chociaż o tym wogóle nie pisałaś i napisałaś że go dopiero zrobisz to odliczając te 6 dni też już były matury. Moim zdaniem to motasz się w zeznaniach.
No i jeśli teraz ci wyszedł test negatywny to w ciąży nie jesteś, wątpie żeby test się mylił zrób jeszcze jeden dla jasności. No i przedewszystkim brak miesiączki jak najbardziej moze być spowodowany lekami albo stresem. Jak sie poprostu pogubiłąś albo ja źle zorzumiałam i źle policzyłam. To powiem ci jedno nie martw się tyle bo okres przyjdzie
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kinia --> wlasnie chcialam to samo napisac... Rolling Eyes

wedlug mnie Janetta troche gubi sie w tym co pisze rzeczywiscie. Nie wiem jak moglas nie zdac klasy maturalnej skoro to sie nie stalo akurat w tym czasie.. ale ok. Mam tylko jedno pytanie do Ciebie i jesli chodzi o te cala sytuacje : Zapisalas sie do gina tak jak radzolo Ci to wiekszosc osob Confused bo jak nie to moim zdaniem nie ma oczym gadac..
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma o czym gadac...laski! uwierzcie w to...ja ten bełkot chyba zamkne. bo dziewczyna zali sie nam jak na spowiedzi i co z tego? jak nie słucha rad? pisac to sobie mozemy....
janetta99 juz 2 osoby sa czujne co do twoich wypowiedzi.... uwazaj co piszesz bo jesli jestes kolejna smarkula co sobie jaja robi to postaram sie zebys wiecej tu nie weszła... Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiecie co dziewczyny mozliwe ze janetta tylko zmysla i ma ubaw ale trzeba wziasc pod uwage tez to ze moze mowi prawde?? i co wtedy, jakbyscie sie czuly na jej miejscu... tez jestem podejzliwa i niektore fakty sie tu nie zgadzaja ale moze dziewczyna po prostu jest w nerwach, jej psychika przez to zdarzenie wysiada i dlatego tak jest i wlasnie przez to nie zdala.... dlatego jezeli to prawda to szczerze wspolczuje i moge zyczyc tylko wytrwalosci i tego zebys sie nie poddawala a jezeli zmyslasz to moge tylko napisac ze zal mi takich osob i tyle Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka moze i tak. pewnosci nie masz ani TY ani my,tylko autorka postu. ale tyle razy uwierzyłam w to co pisza te małolaty ze kolejny raz nabrac sie nie dam i podchodze z dystansem... :]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group