Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wydzielina z czlonka

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asia08052006



Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. mam problem . prosze o pomoc .w dni plodne kochalam sie z mezem, dwa razy na pare minut wlozyl mi bez gumki. na szczescie potem zalozyl. czy jest mozliwosc ze moglabym zajsc w ciaze? , bo slyszalam, ze w wydzielinie tez moga byc plemniki.

Dodano po 13 minutach:

prosze o odp prosze dlaczego ni kt nie chce mo pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
claudia4you



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: cieszyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam pytanie czy podczas ciazy jest sluz, a jesli tak to jaki??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia08052006



Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie. ostatnio okres mialam 5 kwietnia, przewaznie mam co 28- 30 dni. 24 kwietnia kochalismy sie, problem jest w tym, ze zanim zalozylismy prezerwatywe to dwa razy na kilkanascie sekund wlozyl mi bez. pamietam, ze 22 kwietnia mialam ciagnaca i przezroczysta wydzieline- czyli dni plodne. w sobote - dzien po stosunku tez zaobserwowalam ten ciagnacy sluz. dzis minelo 5 dni od tego zdarzenia. zawsze 2 tyg. przed okresem strasznie bolaly mnie piersi, to byl taki znak dla mnie, ze wiedzialam, ze bede miala miesiaczke, a teraz minimalnie mnie bola- wiec dziwne to dla mnie- czy to znak, ze moze moglo dojsc do zaplodnienia. takze dziwnie pobolewa mnie brzuch jakby jajniki, sama juz niewiem, czy po 5 dniach moga byc jakies objawy?, czy sobie poprostu wmawiam.prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

asia08052006 wmawiasz sobie tylko Smile wszystko jest ok...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group