Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wydzielina z czlonka

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie żę doszłaś do takiego wniosku Smile

Jeżeli nie bylo by to zbyt intymne bądz osobiste to prosił Cie o to abyś napisała co powiedział lekarz i co dalej z całą sytacją. (moja ciekawość losami ludzkim to mały argument), ale pomożesz w ten sposób innym którzy szukają informacji w sieci. Takie przykłady własnie są najleprze, bo wiedza książkowa to jedno a historia ludzka to dróga sprawa.

Pozdrawiam Smile

P.S
Ładne imie (nick) podoba mi sie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
#Lena
Gość









PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pani doktor powiedziała, że:

- gdy nie było wytrysku w ogóle, to nie ma możliwości zajścia w ciążę

- Jeżeli był wcześniej, to jest bardzo małe prawdopodobieństwo i to jeszcze zależy kiedy wcześniej ten wytrysk był.

- 3 dzień na postinor to już późno Smile



Więc ja teraz spokojnie czekam na okres, a prawdę mówiąc, troszkę niespokojnie w sumie.... Smile
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak zawsze emocje pozostają, ale myśle że teraz już wiesz o co chodzi i co sie dzieje.

Myśle czekanie na miesiączke zleci raz dwa a potem wszystko będzie już wpozrądku Smile

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 9:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanko, jeszcze raz i już Wam nie przeszkadzam Sad

Jest jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, że po wytrysku, oczywiście z dala od pochwy i umyciu rąk ciepłą wodą, a później dotykaniu miejsc intymnych.

I drugie. Czy dotykanie ręką penisa przez mężczyznę (nie dochodzi do wytrysku, jest daleko), a póżniej wejścia do pochwy kobiety może mieć jakieś konsekwencje?

Zawsze uważamy, ale spóźnia mi się okres 9 dni Sad
Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikomu nie przeszkadzasz Wink

Jeżeli ręce zostały umyte to nie ma co sie matwić, w końcu przyjemność nie konczy sie na jednym razie w jedna noc Wink Umycie rak wystarczy Smile

Jedyna konsekwecją w takim przypadku jest obustronna przyjemność Wink Poprostu nie zawsze kazdy facet jest wstanie utrzymać dlugo podniecenie. Dlatego trzeba uwazac aby nie doszlo do finalu. Ale jeżelu udalo sie, badz jest na tyle doświadczony i wytrenowany to nie ma zadnej obawy. Sama penetracja nie jest groźna, a wręcz przeciwnie Razz bardzo przyjemna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monika
Gość









PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Ci serdecznie Smile
Ale zdaję sobie sprawę, że te pytania są czasem wzięte prawie z sufitu, bo z normalnego punktu widzenia (a nie mnie wystraszonej) jest to niemożliwe.

Ale dla mnie umycie rąk mydłem = a może jednak coś zostało? Sad
Takie myślenie wiele nie pomaga Sad
Albo - nie było wytrysku, a może jednak coś się wtdostało Sad

Więc dziękuję za odpowiedź raz jeszcze Smile

Najgorsze jest to, że nawet nie mam objawów zbliżającej się miesiączki Sad

A takie extremalne wypadki, jak przeniesienie nasienia w okolice intymne, nawet nie wkładając głeboko palca, się chyba zdarzają Sad

Pozdrawiam gorąco.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 12:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz racje stres oraz lęki potrafią przynieść przerózne myśli i możliwości zdarzeń.

Może nie z sufitu sie one biorą lecz bardziej z niewiedzy braku doświadczenia oraz nie dokońca przemyślanych decyzji. Gdy komuś sie powie aby podczas zbliżenia cały czas wiedział co robi (dokładnie gdzie kładzi ręke jakie są rekacje jego organizmu) to wyśmiewa bądz obuża sie że to sztuczne i niepotrzebne reżyserowanie, że nic z tego sie nie ma.

No owszem reżyserowanie uniesien nie jest najleprzym rzowiązaniem ale nauka kontroli sytacji to coś innego. Gd ktoś tak spróbuje z pare razy i być może doznania przez to będą mniejsze ale po wszystkim położy sie spokojnie spać i poczuje "motylki w brzuszku" zamiast lęku co tak właściwie sie stalo a co nie, doceni to.

Teraz musisz sie uzbroic w cierpliwość oraz zapewnić jakoś pogode ducha, zajęcie sie czymś jest dobrym rozwiązaniem. Wypad z przyjacółmi, zrobienie porządków, co kolwiek to może być, nie jest istotne co to będzie lecz to aby było.

A co do tego przeniesienia plemników to naprwde musi być to sperma, żadne tam "pozostałości" po myciu rąk, żaden pot czy jakaś wilgoć.

Zobaczysz że z tego co teraz wprawia cie w ciąge myślenie zaśmiejesz sie gdy będziesz chciała mieć dziecko. Bo zapłodnienie to wbrew pozorą nie takie latwe. A taka jest złośliwość natury że gdy chce sie to trzeba sie natrudzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monika.
Gość









PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.
Nic dodać nic ująć. Zawsze byłam przewrażliwiona na tym punkcie, stąd chyba taki efekt. A kolejny to taki, że zamiast skupić się na mojej pracy, piszę na forum Wink

Dokładnie, chyba zacznę rozmyślać w poniedziałek. Bo wybieram się ze znajomymi w góry na narty Smile A nie mam daleko, bo też jestem ze Śląska Wink

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Powrót do góry
xx2x
Gość









PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak długo po wytrysku żyja plemnieki czy sperma ( jak to tam nazywacie) ??
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 9:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczytaj najpierw a nie zaśmiecaj Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group