Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wydzielina z czlonka

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xx2x
Gość









PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukałem , szukałem i nic nie znalazłem. Może mi ktoś udzielić odpowiedzi na pytanie - ile mogą przeżyć plemniki poza drogami rozrodczymi ?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem jest takie pytanie i jest na nie udzielona odpowiedzi.

Uprzedzam że kolejne posty tym samym będe kasował. Rusz sie troche a nie wymagaj książe żeby Ci wszystko pod nos poddano Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja mam podobny problem kilka razy dotknolem czlonkiem ale nei weszlem w nia a wytrysk bylu gdzies ze 40 minut po tym Smile wiec nie ma sie czego bac ? z czego co czytal to kropelkowanie wystepuje chile pzred wytryskiem .
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak dobrze czytałeś Wink

nie przedzsadzajmy 40 min to kupa czasu, a w kropelowaniu chdzi o góra 10 sekund (to i tak naprawde długo) zazwyczaj jest to pare sekund przed (ciężko to czasowo okreslić).

Więcej spokojo oraz uważania na przyszlość. Może mniej będzie w tedy romantyczności i
ekspresji ale puźniej spokojne dni - wedlug mnie gra warta świeczki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam takie pytanie zawsze gdy cos robimy z moja kobieta to z mojego czlona wycieka troche jakiegos plynu nie chodzi mi tu ze tuz pzred wytryskiem tylko gdy do tego wytrysku jkest dakleko ? co to jest jak nie zluz mocz spperma ? to ejst takie przezroczyste nei mam pojecia co to moze byc prosze o odp !
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wydzielina nazywa sie "preejakulant" i jest omówiona w 4 poście od dołu w tym temacie:
http://www.biomedical.pl/forum/kilka-pytan-apropo-kropelkowania-vt657.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lena



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja,zalozycielka tego tematu, nie bede w ciazy w najblizszym czasie Smile wiec moje watpliwosci i strachy zostaly rozwiane:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam takie pytanie. jesli kochalem sie z moja dziewczyna (w prezerwatywie), po skonczeniu poszedlem ladnie umyc penisa i po kilku / kilkunastu minutach zaczelismy znowu to jest mozliwosc zeby zaszla w ciaze? Pytam bo czasem po orgazmie wydziala mi sie odrobina jakiegos plynu. Z gory dziek iza odpowiedz
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha oczywiscie zaczelismy drugi raz bez gumki, gdyby nie to wogole by nie bylo tego pytania Razz
Powrót do góry
mag
Gość









PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 3:39 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy jezeli podczas dni plodnych doszlo do penetracji ale nie do wytrysku to jest mozliwe zajscie w ciaze??
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group