Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wydzielina z czlonka

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest możliwe zajście w ciążę w takim przypadku, poprzez płyn ejakulacyjny który może, lecz nie musi zawierać plemników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
shatzy



Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: DG
PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

post został skasowany ze względu na to iż jest taki sam post w innym temacie. Piszemy 1 post a nie kilka w różnych tematach

link do tematu http://www.biomedical.pl/forum/ratunku-czy-ja-jestem-w-ciazy-vt2303.html

----------edit by drapaka----------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolinka
Gość









PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam kolejne pytanie, z serii (dla was) pewnie 'nudnych', dla mnie jednak - bardzo istotnych Sad

byl stosunek bez prezerwatywy, nie było wytrysku - stosunek przerywany. z tego co mi powiedział chłopak, wstyrzymywał sie, kiedy było 'blisko'.

to było pod koniec ostatniego dnia dni płodnych.

jakie jest niebezpieczenstwo?

dziekuje za opowiedz.
Powrót do góry
andzelika
Gość









PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 8:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanie: kochalam sie z chlopakiem 4 dni po skonczonym okresie, czy jest mozliwe zajscie wciaze jezeli on wlozyl mi palec z resztami spermy wiadomo gdzie? prosze o pomoc
Powrót do góry
weronikaaa



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem ma?am ostatni okres 9 sierpnia a przed ostatni 24 czerwca od czerwca do sierpnia spoznia? mi sie o 47 dni teraz mam bol piersi nie wiem co mam myslec...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nieznajomaxx



Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam takie pytani.... kochałam sie ze swoim chłopakiem przed wytryskiem wyciągnoł penisa i po wytrysku go wytarł..... i zaczelismy znowu bez prezerwatywy.., i wydostała sie jakaś wydzielina czy jest możliwość ze zaszłam.... z góry dziekuje za odpowiedz....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

płodne dni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Kwi 25, 2008 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie jesli byly plodne dni to metoda ktora stosujesz jest bardzo ryzykowna Confused bo skad wiesz ze facet zdazyl? a noz moze mu cos pocieklo i co wtedy? Ta metoda jest dobra tylko przy regularnych cyklach i przed samiuskim okresem. Wtedy wiadomo ze nic nie pocieknie Smile
Powrót do góry
marlena01



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. ostatniego dnia okresu spedzilam noc z chlopakiem lecz tylko sie piescilismy calowalismy i dotknelam jego czlonka na ktorej byla wydzielina wytarlam reke, a po tak okolo 2 godz dotykalam pochwy zy moge zajsc w ciaze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mozesz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group