Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wodniak jądra- temat specjalnie do tego przeznaczony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybex



Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !

Miałem operacje rok półtora roku temu i mam tak samo kolego ! Tz to operowane jajko gdy dotykam odczuwam własnie silniejszy ból niz w tym zdrowym. To operowane nadal jest lekko wieksze i cos mi tam pozostało takie jakby flaczki hehe albo jakieś guzy wiązania .. nie iwem jak to nazwac . Co do miesnia to pierwszy raz sie z tym spotykam ... Razz To o czym mowisz ... Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qwertyu



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 1:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok, dzięki za informacje, uspokoiłeś mnie trochę, właśnie tymi ,,flaczkami" daję rady jakby trochę poruszyć, urolog stwierdził że to nie coś złego to pozostaje mi mu wierzyć... ciekawe czy będę kiedyś mógł zostać ojcem... zobaczymy... pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rybex



Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 7:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawet tak nie mow ze nie bedziesz mógł Smile bo napewno bedziesz Wink to chyba na ojcostwo nie wplywa Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alan111



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć mam taki problem, że lekarz powiedzial i napisa w tej swojej karcie, że mam wodniaka wielkosci 4 mm niby..... ale nie wspomnial nic o zadnej operacji... czy to znaczy ze on sam mi sie wchlonie czy jak ??
oprocz tego skierowal mnie na badanie nasienia, zeby srawdzic jak tam z moją plodnoscią... co ma jedno do drugiego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
badbo07



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 21 lat i nie wiem co się dziej pod lewym jądrem nad i pod mam wielko narośl wielkości jądra nie raz jest flakowata a nie raz zamieni się i jest twarda i ma wielkości jadra i od kilku dni moja sperma jest jak woda co to jest i co mam robić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
angelicus



Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam zdiagnozowanego wodniaka jądra, muszę iść na zabieg.
Pytanie mam takie: czy może ktoś polecić jakiegoś dobrego lekarza, szpital w Bydgoszczy w którym można wykonać ten zabieg?
A jeśli ktoś miał to może coś na ten temat napisze.

Z góry dzięki za info.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drops4321



Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, z tydzien temu zaobserwowalem ze moje lewe jadro jakby sie powieksza i nie jest "soba", po paru dniach bylo gorzej- badanie USG. lekarz powiedzial ze to wodniak spowodowany jakims zapaleniem/bakteria. przypisal mi jakies proszki i czopki do brania przez 10 dni.
i tu mam pytanie- bo zapomnialem spytac lekarza Sad - jak sie maja cwiczenia fizyczne/wysilek albo np seks do tego wodniaka? cz musze zmienic tryb zycia, np nie chodzic na silownie przez najblizsze dni i nie uprawiac seksu? cz to w ogole nie jest z tym zwiazane i nie nalezy tego kojarzyc z podobnymi objawami jak przy przepunlinie...
Baaaardzo prosze o pomoc i odp! z gory dziekuje!
pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z ta siłką trochę się ogranicz, ale z seksem już nie, no chyba ze będziesz się "żle czuć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drops4321



Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję bardzo za szybka odpowiedz!
ale mam jeszcze parę pytań- strasznie mnie nurtuje kwestia tych ćwiczeń fizycznych- powinienem je ograniczyć na czas dopoki ten wodniak sie nie schowa całkowicie? a powinno to trwać te 10 dni max, czyli czas kiedy biore przypisane mi leki? czy ogólnie powinienem sie oszczędzać? (oby nie bo sport i wysiłek jest dla mnie bardzo ważny...)
i czy to jest tak, ze jak już wyjdzie jakiś wodniak, to bedzie on sie prawdopodobnie pojawial raz na jakis czas? czy nie ma takiej zasady...bo chodzi mi o to, czy jak ktos ma wodniaka, to i tak, predzej czy pozniej bedzie musial przejsc operacje, a te leki to tylko chwilowe leczenie...
Wlasnie najbardziej mnie nurtuje temat cwiczen fizycznych, co moge zrobic, zeby sie nie ograniczac- czy i kiedy moze nastapic taki okres...?
Z gory dziekuje za odpowiedz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie wiesz i nie chcesz zrobić "bee geesa" to poradź się u lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następny
Strona 23 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group