Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wodniak jądra- temat specjalnie do tego przeznaczony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frank



Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć kolego.
Jak u Ciebie z jajkiem? Coś szwy miękną?
U mnie to coś lipa teraz bo szwy odpadają a coś jądro nie chce się pomniejszać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kolezka
Gość









PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 1:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siema
zaczalem smarowac ta mascia i faktycznie pomaga,przynajmniej nic juz nie szczypie bo jednak te szwy dawaly mi popalic momentami.co do jajka to sie nie powinienes martwic.bynajmniej lekarz mowil,ze zacznie powracac do normalnego stanu dopiero po 3 miesiacach,najwazniejsze,ze nie boli.pzdr
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 2:31 pm    Temat postu: pytanko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ma pytanie bo ostatnio moje lewe jest powiększone, jakby nabrzmiale ale i pachwina jest tez lekko twardawa i nabrzmiala , czy moze to byc wodniak? pod koniec nocy budze sie bo kłuje i piecze ale jak wstane i pochodze to bol mija.
odp na gg 9481322
Powrót do góry
frank



Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dopiero po 3 miechach zacznie wracać?

Gościu, wodniak jadra objawia sie tym, ze jadro jest takie balonowate. Ty czujesz ból, mnie nic nie bolało. Jak jesteś niepewny to idz na USG.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kolezka
Gość









PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siema
tak mi powiedzial,takze to zdanie kogos kto sie na tym widocznie zna,jednak nie chcialbym Ciebie wprowadzac w blad i jesli masz watpliwosci to idz do swojego lekarza,a moze ktos tutaj bedzie cos wiedzial.lepiej byc pewnym.pzdr
aha,powiedz mi jak to jest z tymi szwami bo nigdy nie mialem.jak to jest,jak one wychodza,albo jak sie je wyciaga.sorki za dziwne pytanie,jednak naprawde nie wiem jak to jest
Powrót do góry
frank



Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

10 marca mam wizytę i się dowiem może czegoś więcej.

A co do szwów.
One samoistnie wyjdą wtedy jak osłonki otrzewnej już się odpowiednio zagoją i wtedy szwy przerwą się. Zaczną wtedy powoli wychodzić. Mnie już wszystkie wyszły i naprawde maść mi wiele dała.
Ty pisałeś że dość mocno one Ci doskwierały. Naprawdę?
Ja jakoś od początku nie miałem z nimi problemu.
Jaki masz kolor szwów? Ciemnogranatowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kolezka
Gość









PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok,wczoraj wyszel mi 1 szew,tzn wyciagnalem go.sa one koloru bialego a masc faktycznie daje super efekty
pzdr
Powrót do góry
kujo
Gość









PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!mam bardzo duzy problem!!Jest mi troche głupio o tym pisac ale musze bo wszedłem przypadkowo na to forum i przejąłem sie tym!!mam 20lat i gdzieś z 4 lata temu dostałęm z wielka siła(było to przyczasniącie ławką)w jądro!Na początku bolało gdzieś z 2 dni ale olałem sprawe i nie poszedłem z tym nigdzie..po jakims czasie pojawił sie mi lekki obrzek i z czasem sie powiekszał,do jakiegos momętu tak od 2 lat stoi w miejsciu obecnie mam 2 razy wieksze jedno jądro...pomózcie mi prosze was o to bardzo!!!CO MAM ZROBIĆ???!!!!
Powrót do góry
kolezka
Gość









PostWysłany: Pon Mar 06, 2006 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bez lekarza sie nie obejdzie kolego,za dlugo to trwa a doktorek napewno ci pomoze ,co to moze byc to on bedzie wiedzial lepiej jak obejrzy to i owo.
pzdr
Powrót do góry
bzyczek85



Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 8:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na jutro mam umówiona wizyte u urologa troche sie boje:( ale Mam nadzieje ze mi pomoże i wyjasni co i jak! pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 3 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group