Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wątpliwości co do ślubu i uczucia...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ada1234 napisał:
nie zawsze jest koloro jeszcze czasem gdzies tam pojawiaja sie watpliwosci ale przemyslalam troche ta sytuacje i stwierdzilam ze i tak juz jestesmy troszke razem bo juz bedzie 5 lat w styczniu i sila rzeczy chyba juz nie chcialabym byc z kims innym mimo iz od pewnego czasu obserwuje ze to chlopak bardziej walczy o mnie niz ja o niego

Czyli jesteś z nim z przyzwyczajenia, jakie to romantyczne i wzruszające. Nie ma co, świetna podstawa do założenia rodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie jestem z nim z przyzwyczajenia kocham go.. piszac ze jestem z nim od 5 lat nie mowie o przyzwyczajeniu tylko o tym, ze przez ten czas zdazylismy sie juz troche poznac.. a watpliwosci ? pojawiaja sie jak chyba w wiekszosci zwiazkow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ada1234 napisał:
nie nie jestem z nim z przyzwyczajenia kocham go.. piszac ze jestem z nim od 5 lat nie mowie o przyzwyczajeniu tylko o tym, ze przez ten czas zdazylismy sie juz troche poznac.. a watpliwosci ? pojawiaja sie jak chyba w wiekszosci zwiazkow.


Sama sobie odpowiedziałaś na własne pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oktavia nie tak ostro Smile)
Ada pyta o rade a nie ostra krytyke.
to jej sprawa a nam nic do tego Smile

Ada sorki za nieobecnosc. jakos umknał mi post i wątek.
juz Ci odp.

Ada1234 napisał:
Tez sie stresowalas przed slubem ?

moze nie uwierzysz ale stres mnie dopadł dopiero w dniu slubu. wczesniej nic a nic bo olalismy przygotowania i wszystko co z tym związane. było nam naprawde obojetne jak zagra dj,jak bedzie wygladał koscioł itd. chyba takie podejscie jest najlepsze bo potem wszystko układa sie perfekcyjnie.
Ada1234 napisał:
i jeszcze jedno pytanie tuz przed nigdy nie mialas zadnych obaw, watpliwosci ?


w zwiazku z czym? ze slubem ?
jesli chodzi o slub to nie miałam zadnych watpliwosci.
juz pisalam Ci ze rozstałaam sie po 7latach zwiazku bez przyszlosci.
jak poznałam męża to wiedzialam ze trzeba łapac szczescie za ogon i nie czekac kolejnych lat nie wiadomo na co.
slub najpierw wzielismy cywilny,dop po 1,5r koscielny Smile

Ada1234 napisał:
jak to bylo u Ciebie od razu poszlas na swoje ?? Smile

tak od razu to nie bo mieszkalismy z moją mama ale nie dlugo. potem dostalismy w prezencie od niej mieszkanie bo stwierdziła ze rodzina to nie maz,zona,dziecko i matka lub tesciowa,tylko maz ,zona i dziecko.
chciała abysmy mieli swoj kąt,swoja przestrzen.
nie powiem ze nie mamy szczescia bo mamy
wiekszosc malzenstw /par maja kredyt do spłaty przez 25lat a my? nie dosc ze mamy mieszkanie to jeszcze samochod,tez prezent. moze nie najnowszy ale lepszy taki niż zaden.
tak wiec moge smiało powiedziec ze spotkałam na swojej drodze najwłaściwsza osobe pod słoncem.
szkoda tylko że tak pozno..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasami chyba jednak warto czekac na takie osoby.. ja przeszlam przez kilka zwiazkow i szczerze mowiac nie myslalam ze ludzie moga az tak traktowac drugiego czlowieka.. ale teraz jest okey Smile wsumie cos w tym jest bo ja sama tez olewam przygotowania do slubu Razz jakos nie musze miec i nie chce miec fotografa za 7 tysiecy czy wesela w hotelu czterogwiazdkowym.. ja chce miec slub skromny.. nie obchodzi mnie to co powiedza ludzie Smile Wsumie jeszcze jeden semestr na studiach i juz koniec.. zaczelam sie rozgladac za praca ale przynejmniej u mnie w miescie dominuje telemarketing a tak chcialam cos zarobic odlozyc... ale moze jeszcze sie uda Smile wsumie status studenta robi swoje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 08, 2015 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ada1234 napisał:
wsumie status studenta robi swoje

dokładnie!
masz o tyle dobrze ze prawie wszedzie szukaja studentow... Sad
potem juz jest gorzej ze znalezieniem pracy.

dobrze ze olewasz Smile
zobaczysz ze bedzie super
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie i tak choc czasem sie jeszcze zastanawiam czy na pewno dobrze robie.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastkakowal



Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My zrobiliśmy skromny ślub (łacznie 5000 zł wszystko) i tez dorabiałam na studiach, by na niego zarobić. Bardziej ceni się to, na co się samemu zapracuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
orfeuszka



Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 11:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to normalne że masz takie odczucia. Ja to spanikowałam dzień przed ślubem ale do tego stopnia że chciałam nie przyjść bo stwierdziłam, ze chyba jeszcze nie pora na ślub. Ale jak tylko zobaczyłam wzrok mojego męża jak mnie zobaczył... Radość dosłownie wypływała mu z oczu a wszelkie wątpliwości uciekły. Spokojnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
axel



Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 23, 2016 12:05 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sama miałam podobne wątpliwości , ale dla mnie to naturalne, Boimy sie tego, co nieznane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group