Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wątpliwości co do ślubu i uczucia...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 16, 2014 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak on bardzo chcialby juz miec dzieci i w ogole sie z tym nie kryje.. tesknie za nim bardzo gdy sie nie widzimy chwile albo gdy sie nie wiedzimy i nie napisze do mnie to mam zwalony caly dzien Smile caly czas wtedy o nim mysle.. gdy sie nie odzywa martwie sie spedzilismy razem 4 lata roznie bylo ale fakt trzeba przyznac klocimy sie bardzo rzadko. stara sie o mnie ciagle mowi ze strasznie mnie kocha i chcialby mnie miec juz na zawsze gdy rok temu bylam w szpitalu dzien w dzien byl u mnie mimo ze pracuje na zmiany dzien/noc po 12 godz przesiadywal u mnie calymi dniami. rozmawialismy o slubie ale tak to byly tylko rozmowy a teraz gdy zamowilismy sale po prostu do mnie to dotarlo ze to juz. nigdy nie myslalam ze wyjde za maz za kazdym razem jak z kims bylam cos bylo nie tak czulam sie nieatrakcyjna brzydka gruba itd a teraz moge miec faceta na cale zycie tylko to jest jeden facet na cale zycie.. spanikowalam poczatkowo bo chyba pogubilam sie z uuczuciami gdzies zatarla sie ta granica gdzie zaczyna sie milosc a gdzie przyzwyczajenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś mi podpowiada, że Ty to tego tylko ślubu się boisz i pewnie rutyny, boisz się tego co będzie dalej, że się zmieni, postarzejecie się i znudzicie sobie... bo tak czule mówisz, jaki jest kochany i tak dalej Smile Taki facet to chyba skarb !Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, czasami mi sie wydaje ze to skarb jak patrze dookola i widze jacy faceci sa tzn jakimi sa idiotami i w ogole nie mysla powaznie o zyciu np do mojej kuzynki zarywal facet ktory ma narzeczona jak dla mnie szczyt chamstwa.. wiem ze moj chlopak by mnie nie zdradzil ufa mi.. a jesli by cos bylo na rzeczy mysle ze predzej czy pozniej by sie to wydalo. zastanawiam sie jeszcze gdzie jest lepiej zorganizowac przyjecie czy w remizie czy w lokalu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz jeszcze dwa lata do ostatecznej decyzji. A obawy są normalne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie.
2lata to bardzo duzo.
moze dojrzejesz i nabierzesz pewnosci.
a jesli nie to zrezygnujecie ze slubu.
tak tez sie zdarza.
tylko nie zrob mu przykrosci i nie ucieknij sprzed ołtarza..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
dokładnie.
2lata to bardzo duzo.
moze dojrzejesz i nabierzesz pewnosci.
a jesli nie to zrezygnujecie ze slubu.
tak tez sie zdarza.
tylko nie zrob mu przykrosci i nie ucieknij sprzed ołtarza..


Ucieczka z przed ołtarza... nawet nie che sobie tego wyobrażać.

Widać teraz z Twoich wypowiedzi Ada1234, że nie jest chyba tak źle Smile Bo pytasz gdzie zrobić przyjęcie i w ogóle Smile Osobiście robiłam wesle w takiej restauracji co to była też domem weselnym, nie dużym ale futurystycznie urządzony, co mi się bardzo podobało Smile Super menu, super kuchnia, koszty nie ogromne bo sala też nie najwięszka, ogólnie byłam bardzo zadowolona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj nie z przed oltarza nie chcialabym uciekac.. ale jak to mowia lepiej zrezygnowac w ostatniej chwili niz zalowac cale zycie. myslalam wiele przez te dni i kurcze doszlam do wniosku ze nie ma drugiej takiej osoby z ktora chcialabym byc i przez te 4 lata takowa tez sie nie pojawila nie chodzi o to byle kogos miec ale troche sie jednak upewnilam ile moj obecny chlopak dla mnie znaczy ile nas laczy..

Pytam o sale bo spotkalam sie z opinia ze remiza ma swoj klimat my zas zarezerwowalismy sale w lokalu ot taka pol remiza pol lokal bo uklad podobny jak w remizie bo jest grzybek ale wszystko zadaszone w 1 budynku.. wesele w maju a z tad tez i cala kupa przesadow Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ada chyba juz Ci lżej na sercu i duszy?
przeanalizowałas swoje zwiazki i obecny okazał sie najlepszym? Smile
wiec moze z dnia na dzien, miesiaca na miesiac bedziesz coraz bardziej przekonana do slubu własnie z NIM Smile
oby tylko nie zmienił sie po tym jak zostaniesz jego żoną.

a ucieczki sprzed ołtarza...zdarzaja sie.
masakra.

Dodano po 42 sekundach:

Ada a nie ma miejsc na Czerwiec?
skoro za 2lata to moze jest szansa aby przesunac date?

ja brałam slub w Czerwcu Razz jakos jestem przesądna.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 20, 2014 8:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie w lokalu były wolne tylko dwie soboty maja ja ogolnie nie wierze w przesady mam brata ksiedza Very Happy ogolnie jakos nie robi to na mnie wrazenia.. moim zdaniem co ma byc to bedzie czy slub bedzie w maju czy w lipcu czy w sierpniu to i tak zalezy od nas jak tym wszystkim pokierujemy..

myslalam dlugo lepszego partnera niz obecny nie mialam moze z czasem jeszcze bardziej sie upewnie co do wyboru a jesli nawet to zawsze mozna przelozyc to w czasie o rok bo rezygnowac calkowicie raczej bym nie chciala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 20, 2014 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ada jasne ze tak Smile
przeciez musisz byc pewna na 100% a nie brac slub pod wpływem impulsu a potem żałowac i za rok sie rozwodzic..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group