Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Udało mi się rzucić papierosy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Cze 20, 2014 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno coś w tym jest moja mama walczy z paleniem już "tyle lat" wytrzymuje kilka dni a potem mówi że musiała już bo... i co jakiś czas tylko wymyśla inną wymówkę. Chciałabym jej pomóc ale niestety nic nie działa Smile chyba ma po prostu za słabą wole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KamilaK



Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gratuluję!Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brawo! Jak się chce to można Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
grubyrysiek5



Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 20, 2014 11:40 pm    Temat postu: fajki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą, masz racje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marylka55



Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 25, 2014 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Popalam od liceum. Zdarza się, że nie palę miesiąc lub więcej jednak zawsze gdzieś przy okazji imprez lub spotkań z palącymi znajomymi sięgam po papierosa... pora z tym skończyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 01, 2014 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i mamy przełom w sprawie Smile moja mama po nawet nie zliczę ilu latach rzuca palenie. Jak na razie idzie jej świetnie wytrzymała już 3 tygodnie. A wszystko za sprawą stronki którą udało mi się przypadkiem znaleźć jakrzucicpalenie mama usiadła na spokojnie poczytała trochę i sama z siebie postanowiła przestać truć mnie i tatę. Mam nadzieje że wytrwa w swoim postanowieniu i więcej nie sięgnie po te śmierdziuchy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
polla8



Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 03, 2014 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rzuciłam palenie po kilku latach. Zajęłam się w ten czas sportem, podjadałam zdrowe przekąski i zażywałam desmoxan. Oczywiście najważniejsze jest naprawdę chcieć przestać palić, inaczej nie ma to sensu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
issasq



Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 08, 2014 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi się udało rzucić palenie po 10 latach Very Happy nie palę już pół roku. Też właśnie kupiłam ten desmoxan, ale łyknęłam tylko kilka tabletek, chyba działały, bo po prostu tylko jak mnie coś bardzo zdenerwowało, to je łykałam, bo tak to zapominałam o nich w ogóle. Mój mąż mi je podkradł, ale on to co raz je łyka, co raz idzie zapalić, ehh.

Dodano po 43 sekundach:

wniosek jest prosty, jak ktoś bardzo chce, to rzuci Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Wrz 10, 2014 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie wielkie gratulacje dla ciebie Smile po mamie widzę jak ciężkie potrafi być rzucenie fajek. Ja osobiście nie miałam z tym większych kłopotów ale może właśnie ucieczka w sport i zdrowe odżywianie zmotywowała mnie na tyle że skończyłam z nałogiem. Za mamę cały czas trzymam mocno kciuki bo pomimo że jej chęci do rzucenia są bardzo duże widzę że są czasem dni zwątpienia gdzie prosi mnie żebym kupiła jej chociaż jedną paczuszkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 13, 2014 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sarsaparilla napisał:
A wszystko za sprawą stronki którą udało mi się przypadkiem znaleźć jakrzucicpalenie mama usiadła na spokojnie poczytała trochę i sama z siebie postanowiła przestać truć mnie i tatę. Mam nadzieje że wytrwa w swoim postanowieniu i więcej nie sięgnie po te śmierdziuchy.
Super że podjęła takie kroki. Tak myślałam czy nie pootwierać na komputerze tej stronki co by tata przez przypadek na nią wpadł Wink W sumie nie zastanawiałam się nigdy nad taką internetową formą pomocy, a fajnie że można zgłosić się z prośba o pomoc i zadawać pytania. Papierosy to straszny nałóg, smród stanowi dla mnie ogromny problem, ja natychmiast łapię ból głowy jak mam koło siebie palacza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group