Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Udało mi się rzucić papierosy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aeneas



Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 1:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rzuciłem z dnia na dzień. Sposób na rzucenie palenia - przestać palić. Najlepiej rzucić w okresie kiedy macie wolne od pracy żeby nie kusiło. Na początku sporo się o tym myśli. Ja przestałem liczyć po 3 miesiącach, a teraz minie chyba z 8 rok jak nie palę.

______________
imienin.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rudrafroo



Dołączył: 02 Kwi 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki na rzucenie palenia - https://nicorix.pl dzisiaj muj 52 dzień bez papierosa. Jestem pewny, ze tym razem dam rade, dodam, ze paliłem 20 lat

Ostatnio zmieniony przez rudrafroo dnia Nie Kwi 28, 2019 2:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chojnaczi



Dołączył: 08 Kwi 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 5:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

brawooo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
EliG



Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzucam, wracam i ponownie rzucam. Moze kiedyś rzucę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marchewaa90



Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratulacje. Ja wciąż walczę więc trzymajcie kciuki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wixnia



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja paliłam 10 lat z czego 5 lat próbowałam rzucić ale bezskutecznie. Znajoma poleciła mi desmoxan i tak na początku sceptycznie do tego podchodziłam tak dzisiaj zawdzięczam własnie temu lekowi to, że wyzwoliłam się wreszcie od nałogu. Desmoxan jest niedrogi, a fajne efekty szybko można z nim uzyskać. Wcale mnie nie ciągnie do palenia. Juz 4 miesiac bez fajka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group