Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Udało mi się rzucić papierosy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 16, 2014 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twój "atak" z zaskoczenia na tatę to całkiem dobry pomysł Smile i też do niedawna nawet nie zdawałam sobie sprawy że istnieją takie strony czy też poradnie telefoniczne ale po tylu latach palenia uznałam że może na necie znajdę coś co by mamie pomogło. Bo tak to korzystała naprawdę z wielu "pomocy" nawet wsparcie moje i taty na za dużo się nie zdało. Ale jak dokładnie zagłębiła się w stronkę może w końcu zdała sobie sprawę z tego jak niszczy swój organizm i przy okazji robi z nas biernych palaczy. I doskonale cię rozumiem Smile sama czasem jak wchodziłam do kuchni a mama tam paliła to robiłam wielki w tył zwrot bo jeść się odechciewało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 16, 2014 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jakie znacie sposoby na rzucanie palenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marmed



Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 19, 2014 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paliłem kilka lat, a rzucić mi się udało z dnia na dzień. Po prosu powiedziałem sobie "dość tego dobrego". Na początku było ciężko, każdy kontakt z palącą osobą nie był łatwy. Ale mijały tygodnie, a ja wraz ze swoją silną wolą (tak bez pomocy żadnych specyfików) odnieśliśmy sukces. Jest to dla mnie bardzo duże osiągnięcie, bo rzucić palenia nie udało się prawie nikomu z grona moich znajomych. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Wrz 19, 2014 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jako tako miałam kontakt z tą stronką kiedy chciałam namówić mamę na zaprzestanie palenia. I mogę powiedzieć z czystym sumieniem że dzięki niej oraz wsparciu rodziny daje radę. Czasem też podczas bardzo ciężkich dni kiedy nawet już ubierała się żeby iść kupić paczkę udało mi się ją namówić żeby zadzwoniła do poradni. I nie wiem jak oni to zrobili ale dzięki temu mama uspokajała się i nigdzie nie wychodziła Smile mogę powiedzieć że dzięki nim będzie miała o wiele zdrowszą mamę!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 23, 2014 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to bardzo dobrze, że dzięki tej stronie Twoja mama uświadomiła sobie jak ważne dla niej samej jak i dla jej bliskich rzucenie palenia. Nie muszę pisać o oszczędzaniu kasy czy zdrowym lepszym życiu, bo tak naprawdę każdy z Nas ma świadomość jakie są korzyści płynące z nie palenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olaskibb22



Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic nam nie pomoże tak jak nasza silna wola, która często przy fajkach aż taka silna nie jest ;p


__________________
Jak obniżyć cholesterol


Ostatnio zmieniony przez olaskibb22 dnia Pią Wrz 08, 2017 4:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
feliksm690



Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałem z tego miejsca pogratulować za odwagę i wytrwałość. TO duży wyczyn. Jestem dumny



---------------
Jak schudnąć z ud


Ostatnio zmieniony przez feliksm690 dnia Sro Wrz 06, 2017 2:49 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ksiegowy



Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Silna wola to podstawa, jednak uważam że warto wspomagać się różnymi środkami, tabletki plastry itp są bardzo pomocne na samym początku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alan159



Dołączył: 26 Sie 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pniewy
PostWysłany: Sob Sie 26, 2017 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba musze sprawdzic te ksiazke

____________
Cellinea cena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bhiruta



Dołączył: 12 Lis 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 12, 2017 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratuluje Wam, ja wciąz wracam do nałogu ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group