Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Trochę prawdy na temat zażywania tabletek antykoncepcyjnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to że jesteś moderem nie oznacza że możesz być beszczelny i ośmieszać innych.

skoro nie znasz mentalności ludzkiej i podejścia do wielu spraw to po co komentujesz wogóle sprawy związane z antykoncepcją ??

dziwie sie ze osoby które mają zwykłe podstawy z tego tematu ( biologia w szkole ) tak mają dużo do powiedzenia.

a już najwięcej w sprawie etyki...

koniec tematu - szkoda czasu na taką dyskusje ( nie mam zresztą z kim dyskutować obecnie - może pojawi sie ktoś z odpowiednimi podstawami do tego)

żegnam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoznilam sie dzisiaj z wzieciem tabletki 2 godziny, czy mam sie dodatkowo zabezpieczac? czy jest ok?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezeli spóźnienie jest do 12 godzin od prawidłowej godziny przyjęcia tabletki, tonic się nie dzieje. Więcdwie godzinki, to nic. Ale lepiej pamiętaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze pamietam, tylko dzisiaj rano zle sie czulam i nigdzie nie wychodzilam i sobie smacznie spalam do pozna, a pozniej zaczelam robic pranie i jakos tak wyszlo Razz
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
longines53



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze sa dobre i zle strony. nalezy zdecydowac co jest wazniejsze spokoj ducha i niepotwierdzone zarzuty odnosnie szkodliwosci tabletek czy niechciana ciaza i skrobanka ja wole raczej spokoj i dobry seks wtedy kiedy chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... ja nie moge brac tabletek i nie chce nawet jakbym mogla Smile a jestem spokojna, mam dobry sex wtedy kiedy chce i nawet jakbym byla w ciazy nie bylaby ona niechciana tylko bym sie cieszyla Smile to zalezy tez od podejscia Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ssak



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 11:13 pm    Temat postu: czy tabletki szkodzą ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio zaczołem rozmawiać z moją dziewczyną o tym czy warto by poszła do ginekologa żeby przepisał jej tabletki.. ale czy te tabletki mogą jej jakoś zaszkodzić ? ma 17 lat i czy jeśli zaczeła by je brać to by musiała je brać długo czy mogła by przestać dajmy na to po 2 miesiącach . Chciał bym sie też dowiedzieć czy tabletki i prezerwatywa da mi pewność że partnerka nie zajdzie w ciąże ;>? i na ile starcza takie 1 opakowanie bo ponoć tanie to ono nie jest . I może wiecie jak przekonać partnerke do tabletek wkońcu lepiej wydać te 30 zł niż narobić sobie kłopotów ;/ pozdro Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie jest tak ze kupisz i ono nigdy sie nie skonczy. na tyle opakowania sa oznaczone dni podczas ktorych nalezy je brac. Bodajze 28 -tyle co cykl. Jest jeszcze tydzien przerwy. Takze 1 opakowanie na 1m-c. A cena? z tym to bywa roznie. Nie wiadomo czy partnerki organizm zaakceptuje te za 30 zł czy za 60 Laughing to juz dobierze ginekolog. Jesli zdecyduje sie na tabsy i bedzie je brala regularnie co do dnia to nie ma mowy o ciazy! a dodatkowo gumka to juz napewno(chociaz gumka nie potrzebna jest jesli zazywa sie tabsy) Razz Razz
Aha napisałes ze mogłaby je brac 2m-ce...wg mnie zaden lekarz nie przepisze tabsow anty tylko na 2m-ce. Kobiety biora je przez rok,dwa lata a nawet i dluzej Wink pamietaj ze jesli zaprzestanie brac anty to moze rozlegulowac sie jej cykl bo to duza dawka hormonow. I nie zabawka ze mozna w kazdej chwili sie jej pozbyc Wink radze sie zastanowic nad tym srodkiem antykoncepcji. Ja wogole nie uzywam tabsow wiec jesli gdzies sie pomyliłam to prosze o naniesienie poprawki Very Happy Smile pzdr. Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ssak



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja używam gumek jak narazie ale dla mnie to za mało jestem jeszcze młody i nie chce zostać tatusiem to by był dla mnie poprostu pogrzeb dzisiaj powiedziałem mojej dziewczynie że jeśli czegoś nie wymyślimy innego to nie ma mowy o sexie Sad przykre ale lepiej pomysleć a później robić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz ogromna rację i odpowiedzialnie myślisz o przyszłości. Twoja uwaga do dziewczyny była bardzo słuszna.. Lepiej szklankę wody zamiast... no albo dobre zabezpiecznie.. tabletki+gumki wtedy jest o te kilka % pewniej a jak jeszcze dni nieplodne to 7 niebo:))

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 4 z 17

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group