Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Trochę prawdy na temat zażywania tabletek antykoncepcyjnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 12:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak możesz.

PS napisałam do Ciebie na pw...Przeczytaj proszę...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aa jeszcze jedno. wyczytałam ze nie można oddawać jeśli się jest w trakcie miesiączki lub 3 dni po jej zakonczeniu. ja dzisiaj mam ostatni dzien, napewno, a ogolnie to mam bardzo nieobfite miesiączki, czy mogłabym oddac tę krew jutro? czy to coś szkodzi? Mieszkam w małym mieście i nastepnym razem mogłabym oddac dopiero za 2 tyg, a nie pasuje mi wiec musze czekać miesiąc. prosze o szybką odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 12:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krew można oddawać najwcześniej 3 dni po ustąpieniu krwawienia miesiączkowego.

Nie ma znaczenia czy miesiączka jest skąpa czy obfita. Tu chodzi o Twoje zdrowie Smile Może być to niebezpieczne po prostu. Pomijając fakt jakości krwi Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hello. a ja mam takie pytanie. bo ogolnie rzecz biorac tabletke bierze sie w pierwszy dzien okresu. No i... jeżeli np. w sobote biore ostatnia tabletke, krwawienia dostaje np w srode, to powinnam brac tabletke w srode czy 8-go dnia? czy to juz nie ma roznicy ? bo tak kurcze caly czas mnie to nurtuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jesz w pierwszym dniu okresu ale tego "naturalnego" jak zaczynasz 1 opakowanie tabletek. POtem jesz je 21 dni czyli zalozmy ze ostatni dzien zazycia tabletki jest to sobota.

W sobote bierzesz ostatnia tabletke - w srode dostajesz krawienie to w niedziele bierzesz tabletke z nowego blistra
...

Mam nadzieje ze nie jesz tych tebletek tak jak wyzej napisalas...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi, u mnie ostatnia tabletka wypada wlasnie w sobote i pozniej robie tak, ze jesli w srode dostaje krwawienia, to wtedy 8-go dnia biore tabletke czyli u mnie jest to niedziela..

Wydaje mi sie ze jest to dobrze...

No ja oczywiscie wiem, ze pierwsza z pierwszego opakowania bierze sie w pierwszy dzien tego 'naturalnego' okresu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w czasie stosowania pigułek, bierzesz zawsze najpóźniej 8mego dnia przerwy, bez wzgledu na to, kiedy wystąpiło krwawienie z odstawienia
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madzienka19 no to ja nie wiem o co ci chodzi bierzesz prawidlowo wiesz jak brac 1 opakowanie to o co chodzi Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 6:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze jakies stresy łapie.. wybacz:) ale w koncu po to jest forum, aby pytac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie oczywiscie Smile Tylko zgłupiałam o co w końcu chodzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group