Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Trądzik - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 29, 30, 31  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radar



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak to wiem, ale mi chodziło o takie drożdże spożywcze co je mam w lodówce. Starodawny sposób, wszystkie babcie mówią że skuteczny. Chodzi mi czy to wogóle warto próbować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro babcie mówią ze może pomóc to zawsze warto sprobować Smile babcie mają swoje sposoby - w końcu dawniej nie było tylu specyfików tylko naturalne sposoby Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudiusz



Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 9:36 pm    Temat postu: pryszcze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

potocznie mowiac syfy towazysza mi juz bardzo dlugo 12 moze 13 lat.Na poczatku wszyscy sie smiali ale ja to olewalem bo bylem jeszcze dzieckie praktycznie, ale jakos tak wszyscy inni wyrosli z tego problemu z wiekiem 15 moze 19 lat. Teraz mam 24 i nadal mi towazysza jak mialem 18 lat muwili jak zaczniesz uprawiac seks to bedzie po problemie puki co pierwszy syn ma poltory roku z drugim jestesmy z zona w 5 miesiacu ciazy a pryszcze nadal mi towazysza. Nie pomagaly drogie masci nawet pol roczna terapia antybiotykowa nic nie pomogla mialem jakies czarodziejskie plyny oczyszczajace skore i byly hwilowo skuteczne i bardzo bolesne naprawde bolesne tak strasznie pieklo ze darlem sie z bulu wszystko to poto zeby slicznie do swojego wesela wygladac.teraz jakas dziwna dieta zero slodyczy tego niemoge wytrzymac zero pomidorow cebuli itp.Puki co to troche mniej jich jest ale itak problem nie znikl hyba jestem naprawde ciezkim przypadkiem
Macie moze jeszcze jakies pomysly lub doswiadczenia ktore mogly by cos pomuc ?? pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze wybierz sie do innego dermatologa Question

o matko ale błedow Wink Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My tu nie sprawdzamy ortografii Wind, są na tym świecie dyslektycy i dysortograficy. Wink

Co do problemu, domyślam się, że byłeś u dermatologa?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka napisał:
My tu nie sprawdzamy ortografii Wind, są na tym świecie dyslektycy i dysortograficy. Wink

Karioka oczywiscie ze nie,ale tyle byków ze rzuca sie w oczy...kazdy ma prawo do błedow,ale pisze co zauwazyłam a i poza stwierdzeniem tez dodałam cos od siebie Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudiusz



Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie kazdy mogl sie uczyc pisac gdy byl dzieckiem niektozy mosieli pracowac od dziecinstwa wiec teraz stawiam tak jakby pierwsze kroki ortograficznego zycia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 7:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie wiara, nie będziemy się tutaj przegadywać. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 8:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny prosze, nie róbcie offtopiców a propo błędów ortograficznych itp. Naprawde rozumiem że rzuca się to w oczy, ale nie to jest przedmiotem tematu.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słyszałam kiedys o babcinej metodzie drożdżowej. jedna piątą drozdży jednej drugiej szklance wrzatku sie rozpuszcza i to pijesz. paskudztwo. nie wiem czy pomaga.
i słyszałam też że skuteczne sa dośc kremy z olejkiem pichtowym. ja akurat trądziku nie miałam, ale podobno całkiem całkiem.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 4 z 31

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group