Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Trądzik - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amarka



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 23, 2019 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na przełomie ostatnich lat sporo się zmieniło, jeżeli chodzi o pielęgnację skóry trądzikowej. Słyszałam, że świetnie tutaj sprawdza się kwas azelinowy. Warto nieco bliżej zapoznać się z tym tematem. Swoją drogą, to na stronie https://arkana.pl/piekna/kwas-azelainowy-w-terapii-przeciwtradzikowej-2/ macie wszystko świetnie opisane. Mam nadzieję, że uda wam się szybko uporać z tym problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sie 15, 2019 6:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leczenie trądziku bywa skomplikowane, szczególnie w późniejszym wieku. Sam trądzik jednak nie jest najgorszy ale najgorsze sa blizny jakie się po trądziku tworzą i które potrafią zepsuć nam humor. W sytuacji jeśli blizny są spore, nie da się ich usunąć domowymi sposobami.

i tutaj wkracza medycyna estetyczna oraz dermatologia wraz ze swoimi zabiegami

peelingami kwasowymi
mezoterapią
oraz usuwaniem za pomocą lasera
https://www.korsokolbuszowskie.pl/wiadomosci/6099,medycyna-estetyczna-zabiegi-ktore-warto-poznac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że blizny po trądziku to ciężka sprawa, ja smarowałam je żelem silikonowym, on świetnie wygładza i rozjaśnia blizny i sprawia że skóra w tym miejscu jest zabezpieczona przed wysuszeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Strona 31 z 31

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group