Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Test ciążowy (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Maj 08, 2012 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fawn89 nie ma ciąży na 1000%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fawn89



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 8
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 05, 2012 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!


Ponieważ dostaję o wiele bardziej skąpe okresy niż zwykle udałam się na badanie z krwi beta HCG. Zrobiłam go ok godziny 17 dzisiaj i dopiero jak wyszłam z laboratorium przypomniałam sobie, że dzień wcześniej około od ok 19 do 20:30 wypiłam 2 lampki wina.
Właśnie sprawdziłam wyniki bety i wynik to <1,00


Czy jest to wynik wiarygodny?
Czy może alkohol spożyty dzień wcześniej mógł jakoś zamaskować hormon bHCG?

Będę wdzięczna za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanko robiłam dzisiaj test jedna kreska czerwona a druga biała widoczna.Zawsze jak robiłam test to takiej białej nigdy nie było.Zrobilam test z ciekawości,ponieważ wymiotowałam 2 razy i na drugi dzien dostałam okres i od paru dni znowu chce mi się wymiotować.I nie wiem co myslec.czy ta biała kreska cos znaczy czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 9:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli jest słabo widoczna ale widoczna to moze to wczesna ciaza?
najlepiej by bylo jakbys zrobiła test krwi - bhcg.
on da Ci 100% pewnosci czy to ciaza Smile

zycze powodzenia!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe żebym była w ciaży jak miałam okres 29 sierpnia tylko że trawło 3 dni krócej niz zawsze i mniej obfity.

Dodano po 3 godzinach 50 minutach:

Zrobiłam dzisiaj drugi test i wyszedł negatywnie.Pewnie jednak nie jestem.Ale tak dziwnie sie czuje,że szok chce się wymiotować nie wiem co myslec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
losiekpierwszy



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, stosunek był z 5 na 6 września, kobieta ma cykle 28 okres przewidywany był na 1 październik ale do tej pory nie dostała, wczoraj zrobiła test i wyszedl negatywny, po takim długim czasie od stosunku i po czasie spodziewanej miesiączki chyba powinien być wiarygodny ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, w dniu okresu testy zazwyczaj wychodza wiarygodne,jesli nadal nie ma okresu to moze warto powtorzyc test albo wybrac sie do gin w celu wywołania?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia199999993



Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny.
Mam pytanie. Współżyłam z chłopakiem 06.10 a 2 dni wcześniej skończył mi się okres. Od tygodnia brałam tabletki antykoncepcyjne.
Zrobiłam test wyszedł negatywny. Dziś 21.10 powtórzyłam test ponieważ spóźnia mi się okres i też wyszedł negatywny chociaż zrobiłam go wieczorem.
Czy mogę być w ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nats



Dołączył: 17 Paź 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny. czy test wykonany 22 dni po stosunku może być już wiarygodny (był to 7/8 dzień cyklu)? zrobiłam go właśnie i wyszedł negatywny. to jest mój 30 dzień cyklu i terminowo okres powinien pojawić się pod koniec tygodnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Paź 23, 2012 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Test ciazowy robimy najwczesniej w dniu spodziewanej miesiaczki. Wałkowane jest to już setny raz. NIe wczesniej....
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Następny
Strona 45 z 46

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group