Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Test ciążowy (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caroline



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 1:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rudziutka, ale gościnka nie ma takowej ulotki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 7:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jeszcze raz ja. Właśnie z samego rana wykonałam dwa testy: Bobo i Amil. Jest to 37 dzień bez miesiączki. Oba wyszły negatywne. Teraz spróbuję pić kwiat czarnej malwy. Być może coś się rozregulowało, przez wspinaczki po górach i lekkie odchudzanie.

PS. Głupie pytanie. Wczoraj wypiłam dwa piwka, jednak wszystko starałam się, że tak powiem "wysiusiać" wieczorem. W nocy już nie odczuwałam potrzeby, więc naturalnie opuściło to mój organizm Wink Czy w takim przypadku ma to jakikolwiek wpływ na wynik testu ciążowego?

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Caroline



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alkohol nie ma wpływu na wynik testu ciążowego, tak samo jak nawet tabletki antykoncepcyjne. Chyba, że bieżesz leki, które zawierają hormon HCG.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Caroline, serdecznie dziękuję za odpowiedź. Nie biorę żadnych lekarstw czy środków, więc chyba wszystko w porządku. Prócz tego, że mój okres chyba zabłądził Confused Pozdrawiam ciepło.
Powrót do góry
Monika.
Gość









PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez zrobiłam i wyszedł negatywny. A okresu jak nie ma tak nie ma Crying or Very sad 13 dni. Czytałam gdzies, ze u normalnie mieszaczkujacej dziewczyny, może po prostu jeden "wypaść". Ale nie wiem, czy tym się sugerować. Poczekam na termin następnej, a tymczasem też bedę piła te zioła, słyszałam, że pomagają, tylko czy i w moim przypadku Crying or Very sad

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Kasiulaaa
Gość









PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochaniutkie mam pytanko. ostatni raz okres mialam 08.03, a z chłopakiem kochałam sie 26.03 i był to stosunek przerywany... martwie sie bo nadal nie mam okresu zrobiłam wczoraj test bobo test i wynik wyszedl negatywny. ja jednak mam bole brzucha i bardzo bola mnie sutki. sama nie wiem co mam o tym wszytskim myslec... nie chce miec dziecka bo sie boje.dwa razy juz poronilam i nie ma sil na kolejna ciaze... wiem ze powinnam pojsc do lekarza ale do 20 kwietnia nie mam wogole takiej mozliwosci. bardzo prosze o pomoc...a dokladnie o wypowiedz co o tym myslicie??z gory dziekuje....
Powrót do góry
Caroline



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sro Kwi 12, 2006 12:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasiula. Wybacz, że powiem to, ale Twoje zachowanie było bardzo nierozważne. Są prezerwatywy, więc ich używajcie, albo idź do lekarza po tabletki antykoncepcyjne a nie stosujesz metodę, której ja bym nie nazwała antykoncepcyjną oraz która jest rodem ze średniowiecza. Jest XXI wiek i to nie są lata 50 gdzie trudno jest dostać kondomy bo masz je pod nosem na każdym kroku w każdym markecie, kiosku, sklepie, aptece czy nawet stacji benzynowej.
Objawy mogą wskazywać wczesną ciążę albo zbliżającą się manstruację bo w obu przypadkach objawy są takie same.
Zrób następny test za jakieś 5 dni najlepiej rano jak tylko zachce Ci się siusiu bo w porannym moczu jest największe stężenie Gonadotropiny kosmówkowej wytwarzanej przez łożysko. Jeśli nie pojawi się miesiączka a test będzie negatywny to idź do lekarza. Jeśli test będzie pozytywny to zgłoś się do lekarza i dbaj o siebie i dzidziusia.
Następnym razem pamiętaj o antykoncepcji i myśl nie tylko za siebie ale i za partnera. Kup sobie gumki (najlepiej w aptece) i noś je ze sobą. Nie narażaj ich na kontakt z ostrymi przedmiotami, ze słońcem, wysokimi temperaturami i nie noś ich w taki sposób, że mogłyby być zgniecone (np. w portfelu włożonym w tylną kieszeń spodni kiedy siadasz).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
słoneczko
Gość









PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 11:37 am    Temat postu: test ciazowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc mam pytanko..okres mi sie spoźnia i choć mam nieregularny to jakos zawsze moglam sobie okreslic kiedy moge go dostac.ostatnio mi sie spoxnmia...i zaczelam zarzywac tabletki na gardlo bo mam chore i zrobilam test ciazowy i wyszedł negatywny..a miesiaczki jak niebylo tak niema...i tu jest moje pytanie czy lekarstwa maja jakis wplyw na wynik testu???
Powrót do góry
hivision



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 6:22 am    Temat postu: test 6 dni od zaldonienia, czy stosunku? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawa nastepujaca: okres przesuwa mi sie dziwnym trafem po kilka dni do tylu w stosunku do poprzedniego miesiaca..(niedawno poronilam) Tak wiec 14 7 ostani (dla przykladu w czerwcu 20..). Moj partner zakonczyl w pochwie, kochalismy sie 25. Sadzac po objawach, jajeczkowanie rozpoczelo sie 28 7. Od kiedy powinnam liczyc 6 dni do testu? Od kilku dni okropnie bola mnie piersi, czy to moze byc sygnal, ze doszlo do zaplodnienia? Dzieki;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po poronieniu organizm potrzebuje od 3 do 6 miesiecy, zeby wszystko sie unormowalo (horomony). tyle tez czasu nalezy poczekac z zajsciem w kolejna ciaze. ja jestem pol roku po poronieniu i najpierw mialam okres co 2, 3 tygodnie i bardzo mocno krawilam, a teraz mam co 5, 6 tygodni. powinnas byc pod stala opieka lekarza ginekologa i brac kwas foliowy nawet jesli teraz nie planujesz miec dziecka. wszelkie watpliwosci skonsultuj z lekarzem.
a jak sie czujesz psychicznie? bo jesli chcesz porozmawiac, oto moj mail :
lesoleil@interia.pl
pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Następny
Strona 3 z 46

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group