Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Test ciążowy (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katrina
Gość









PostWysłany: Nie Sty 08, 2006 11:57 pm    Temat postu: Czy wykonałam test w odpowiednim czasie?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Mianowicie od pewnego czasu zaczęły mnie bardzo boleć piersi i mialam częste parcie na mocz. Podejrzewałam ciąze. Zrobiłam test i wynik wyszedł negatywny. Ale nie jestem do końca przekonana. Moze zrobilam test za wczesnie. Ale czy jeśli wystąpiły juz pierwsze objawy tj.ból piersi to możliwe jest aby test jeszcze nie wykrył ciąży?? Prosze o odpowiedz.
Powrót do góry
:)
Gość









PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 12:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe.. to zalezy w jakim czasie od mozliwego zaplodnienia robiles test i czy miesiaczka jest blisko.. bo tak to nie da sie odpowiedziec za bardzo na to pytanie..

Ja mam ten sam problem:P
Tylko, ze minelo dopiero 9 dni od mozliwego zaplodnienia.. i tez nie wiem czy juz wtedy mogly wystapic w ogole objawy ciazy:/?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 8:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najczęsciej wystepujace objawy wraz z typowym czasem występowania macie w tabelce w temacie "objawy ciąży" w dziale "objawy ciaży" Wink

testy naprawde sa wiarygodne oraz dość dobrze sprawdzane. Przy jakim kolwiek uszkodzeniu bądz domyśle że zostaly w jaki kolwiek naruszone zostają cofniete apteki nie przyjmuja takich medykamętów.

Więc jezeli test wskazuje negatywnie to znaczy że nie jesteście w ciąży.
Ból piersi w ciąży jest związany z gromadzeneim sie w nich mleka, ale do tego musi być juz zawansowana ciąża Wink wiec ból piersi od tak sobie to jeszcze nie oznaka ciązy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katrina
Gość









PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ufff dziękuje bardzo za odpowiedz Smile
Powrót do góry
happy



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 3:38 pm    Temat postu: kiedy najlepiej wykonac test? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc mam pytanko zrobilam ost. 2 testy i wyszly negatywnie lecz nie jestem pewna czy to odpow. moment na zrobienie testu. kiedy powinno sie wykonac test. i czy test moze wyjsc 2 razy negatywnie pomimo ze moge byc w ciazy a bledny wynik jest spowodowany zbyyt wczesnym zastosowaniem testu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz jeszce opakowania bądz ulotki z tych testów to odszukaj je. Tam pisze dokładnie dla tego testy kiedy można go zrobić najwcześniej i kiedy najlepiej Smile

Owszem jest możliwość że jeżeli źle (obojętnie jaki czynnik na to wpłynie) zrobisz test to może on sie pomylić, obojętnie razy ile ich będziesz robić.

Jak chcesz już mieć pewność że już wszystko jest wykonane poprawnie (przez ludzi wykfalifikowanych) możesz iść do każdeo laboratoru i dowiedzieć sie o test na pozim hormonu HCG. Kosz takiego badania wynosi około 25 zł. A pewność już jest Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gościnka
Gość









PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie. Ja robiłam sobie Bobo Test 7 dni po ostatnim stosunku a jedenaście przed spodziewaną menstruacją. Był negatywny. Czy ten test jest w stanie już potwierdzić ciążę? Nie mam już ulotki i nie bardzo pamiętam kiedy jest skuteczny jeśli chodzi o potwierdzenie ciąży. Jeśli ktoś z Was wie to bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bobo jest w stanie wykryć już po 6 dniach (pod warunkiem porannego moczu). Ale największą efektywność ma w okolicach dnia spodziewanej następnej miesiączki. Jutro mnie to czeka. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli mam powtórzyć test za 11 dni jeśli się nie pojawi miesiączka?
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 12:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeczytaj dokładnie ulotke dołączona do opakowania testu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Następny
Strona 2 z 46

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group