Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki nasenne szkodliwe?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opowiesz mi później jak było? jak przebiegłą cała ta rozmowa?
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem że tamat jest jaki jest, ale proszę was- nie zbaczajmy z tematu. Rozmowy na PW Smile {Pzd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gonzi napisał:
Rozumiem że tamat jest jaki jest, ale proszę was- nie zbaczajmy z tematu. Rozmowy na PW Smile {Pzd

Rozmowy na "PW"? tzn? nie rozumiem tego skrótu..
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prv. msg., priv , private message, inaczej mówiąc wiadomośc prwyatna masz na dole postu taki button )link( PW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aaa nie wiedziałam.. to teraz już wiem
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renatkaa



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym się bała zażywać coś silniejszego na sen - nigdy nie wiadomo w jakim stanie się można obudzić następnego dnia no i obawa przed uzależnieniem... jak mam kłopoty ze snem to przyjmuję jedynie ziołowy suplement Forsen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emilos



Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widze ze nie odkrylem ameryki z tym Forsenem, ja tez osobiscie stosuje, jak jestem za bardzo pobudzony albo mam dzien pelen stresow, biore na godzine przed snem i zasypiam normalnie, nie mecze sie godzinami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie pasował mi. Nie mogłam się dobudzić po nim. U mnie doskonale się sprawdza Sedatif, bo nie zamula, pozwala się wyspać, nie wpływa na koncentrację, no i mogę po nim autko prowadzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sedatif wziełam ostatnio przed podróżą aby móc spokojnie spać a aucie w nocy, 8h wracaliśmy znad morza do domu. Naprawdę super zadziałał. Ja się uspokoiłam, zasnęłam i się o dziwo wyspałam Smile gdzieś nad ranem podmieniłam już mojego biednego męża i spokojnie sobie pojechałam autem. nic się nie działo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szyty



Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 30, 2013 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystkie tabletki są szkodliwe. Przecież to chemia. A tabletki nasenne powinniśmy brać tylko z polecenia lekarza, nigdy nie brać na własną rękę. Może jak weźmiemy raz czy dwa to nic się nie stanie, ale tabletki uzależniają i w dłuższym czasie mogą nam zaszkodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group