Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki nasenne szkodliwe?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tego to nie znam. Nie umiem Ci powiedzieć. Ale idź najlepiej do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi się wydaje to lek ktory obniza zawartość cukru we krwi (u cukrzyków) ale nie jestem do końca pewna...
Dzięki!
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie możesz zażywać leków jeżeli nie wiesz do czego one służą Exclamation Wiesz że są na sen, ale nie znasz innych zapewne ważnych szczegółów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a po co szpikowac sie od razu tabletkami? przeciez mozna sprobowac innych rzeczy...nie mozesz spac? wywietrz pokoj przed snem, nie ogladaj zbyt długo TV bo tylko niepotrzebnie sie naswietlisz, przede wszystkim moze zmien ustawienie łozka? Ja kiedys tez nie dałam rady zasnac,przewracałam sie z boku na bok,wietrzyłam i nic...wkoncu łozko powedrowało wogole w inne miejsce..od tamtej pory zasypiam jak niemowle Razz Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Telewizji nie oglądam w ogóle, bo nie lubię... Pokój wietrzę codziennie ale przyznam że rano bo nie chce by wieczorem zimno w nim było... Ja po prostu chyba za dużo myślę, zbyt wiele ostatnio sie dzieje, a ja nie umiem sobie z tym poradzić, i zawsze uważam że noc to najbardziej odpowiednia pora na myślenie... Przynajmniej dla mnie...
Miałam iść do psychologa a nie poszłam, nie zdołałam się przelamac, ale będe dalej próbować... Sad Sad Sad
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bedziesz dalej próbować w zazywaniu tych tabletek? To nie jest dobra droga żeby się przełamać... Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie jem tych tabletek rutynowo, wzięlam je dwa razy, raz zjadłam pół tabletki, a wczoraj trzy na raz zjadłam.. Sad Sad Sad

---edited by Gonzi---
Używaj max 3 emotikonek obok siebie

_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale się opanuj z tymi tabletkami. Wracając do watku udaj się do lekarza albo chociaż do farmaceuty żeby ci opisał co i jak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o amaryl to powinien być stosowany wyłącznie według wskazań i w dawkach określonych przez lekarza!
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarzy to ja mam dosyć, ja jestem dość częstym gosciem w szpitalu i nienawidzę lekarzy! I nie pójdę, a z tabletkami się opanuję, bo przecież nie chcę zostać lekomanką no nie?
Ale czasem naprawdę przyda sie sen, nie mogę ciągle chodzić nie wyspana... przecież ja muszę do szkoły chodzić...

Emilka a jak działa amaryl? Jakie są jego skutki uboczne?


-----edit by emilka-----
jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień"

_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group