Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki nasenne szkodliwe?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natalia89



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zależy jakie tabletki się bierze - niektóre uzależniają (np stilnox) i mogą być szkodliwe jeśli bierze się je przez dłuższy czas.

Najlepiej iść na spacer wieczorem to sen przyjdzie sam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nano



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2016 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiście zależy od tabletek, niektóre są bardzo mocne, ale ja miałam dziwne reakcje nawet po tych najbardziej naturalnych i łagodnych - ból głowy, dziwne otumanienie i koszmary w środku nocy... więc ja tam wolę nie brać żadnych
a jak kiedyś brałam trochę mocniejsze, że dostałam agresora takiego, że w ogóle nie mogłam zasnąć :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monikam



Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 31, 2016 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezne jest od ich skladu, Twojego organizmu wraz z jego masą. Jesli bylo to bez recepty to nie sadze. Jesli to jakis psychotrop to moze byc problem, najlepiej ulotke przeczytac.

Ostatnio zmieniony przez monikam dnia Pon Lut 15, 2016 5:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GlenSzwedacz



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Lut 03, 2016 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ulotkach jest zazwyczaj na wyrost napisane, bo to forma zabezpieczenia, typu, że przecież w ulotce było!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gość00



Dołączył: 06 Mar 2017
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przecież to wszystko zależy co to za tabletki. W przypadku mocnych środków farmakologicznych możesz nawet uszkodzić wątrobę... Nie wiem jak w swoim wieku możesz brać tak dziwny, uzależniający lek. Nie próbowałaś ziołowych tabletek? To dużo lepsza opcja, np nervomix, jest bezpieczny i działa. Po co iść w ostateczność i niszczyc organizm :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justdobosz21



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łatwo można się od nich uzależnić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To fakt, podobno później już tylko mocniejsze i mocniejsze działaja, moja mama ma problemy ze snem i na szczęście nervomix sen załatwił sprawę, śpi lepiej i widzę że też dzięki temu się lepiej psychicznie czuje ogólnie, a te tabletk sa ziolowe i nie uzalezniają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Vienna



Dołączył: 02 Paź 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę. Ja biorę ziołowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina90



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taka ilość tabletek lepiej skonsultować z lekarzem i może lepiej przestawić się na coś naturalnego co nie uzależnia? Ja sama mam problemu ze snem, ale nie chce brać czegoś, co może mi tylko zaszkodzić. Kupilam nervomix sen, ma duzo ziół pomaga się wyciszyć, odpręzyć przed snem i dzieki temu szybciej zasnąć, a mam pewność, że mnie nie uzależni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina90



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przede wszystkim bałabym się, że się uzależnię, ale wiadomo, że czasem nie da się zasnąć tak po prostu, dlatego ja zdecydowałam się na tabletki ziołowe nervomix, bo nie uzależnia ale fajnie wyciszają przed snem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group