Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szyjka macicy w czasie ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

drapaka juz nie duzo zostalo moja siostra lezala ostatnie 4 miesiace, po czym przed samym porodem okazalo sie ze nie bylo potrzeby lezenia bo rozwarcia zadnego nie bylo, a lekarz do ktorego chodzila widzial rozwarcie 4 miesiace przed porodem :/

Wiec spokojnie miesiac to nic, wiadomo lezenie w lozku nie jest przyjemne ale moze masz ksiazki gazety tv internet Very Happy Dasz rade Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia szulc



Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc wszytskim mamom i przyszlym mamom jeste na pzrelomie 27/28 tydzien ciazy wczoraj miaalam wizyte zapisala mi lekarka luteine i powiedziala ze mam lezec i nic wiecej mi nie powiedziala martwie sie troche ze cos jesct nietak wczoraj pytałam sie mamie zadzwonila do swojej kolezanki i sie podpytala muwila zebym lezala zebym nie urodzila wczesniaka
nie wiem co mam myslec kazala mi lezec do wizyty a wizyte mam w nastepny wtorek zwariuje w domu nie wiem co mam robic tv internet gazetki juz przeczytalam pozdrawiam mam nadzieje ze mi ktos odpisze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no cóż dziwne,że nic Ci nie powiedziała dlaczego masz leżeć? Czy rozwarcie się robi czy szyjka skraca? Nic nie wiadomo ale leż ile możesz lepiej posłuchac lekarza
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia szulc



Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem
chciala bym wiedziec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więc byłam u gina i zrobiła USG pod kątek szyjki, powiedziałą że wszystko jest ok, dł kanału szyjki 41 mm.
Posiew w porządku.
Więc najwyraźniej ten typ tak ma:)
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Natalia nie bez powodu lekarz kazał Ci leżeć. Nie przeciążaj się teraz. Luteinę podaje się pacjentkom na podtrzymanie ciąży, więc może jest jakieś ryzyko. Spokojnie wystarczy teraz brać regularnie lek i jak najmniej się wisilać np. podnosić, dźwigać.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia szulc



Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DZIEKUJE AGNES8190 ale mogła mi powiedzieć a nie ukrywać to przede mną . Jutro mam wizytę i będę wiedziała wszystko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group