Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szyjka macicy w czasie ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kilka dni po napisaniu tego postu zaczęłam strasznie wymiotować, a po 2 dniach wylądowałam w szpitalu Sad gdybym pojechała 1 dzień później to "by było po wszystkim". Tak powiedział lekarz który mnie badał na izbie przyjęć. Ale jest już dobrze, siedzę sobie w domku. Teraz znowu dopadła mnie choroba jak by wszystkiego było mało. Nie wiem czy kaszel też ma taki wpływ na moją sytuacje jak te wcześniejsze wymioty. Bo kaszląc wciąga się brzuch i wypina na zmianę tak jak w trakcie wymiotów. Boję się że znów sytuacja się powtórzy i tym razem naprawdę urodzę. A to dopiero 31 tydzień Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o matkoooooo Shocked Confused to lez i nie przemeczaj sie Sad. Dzidzia jest najwazniejsza...swoja droga nie powinni Cie wziac na patologie ciazy? mam nadzieje ze dzidzius wytrzyma jeszcze troszke
"po wszystkim"? czyli porod? czy poronienie...;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Az mnie ciarki przeszly jak przeczytalam Twoj post.Wspolczuje Ci bardzo,bo sama dobrze wiem co to znaczy lek o zycie jeszcze nienarodzonej istotki.Ale zobaczysz,ze wszystko sie szczesliwie skonczy tak jak u mnie,najwazniejsze,zebys jak najwiecej odpoczywala i myslala tylko pozytywnie.
A tak wogole to zgadzam sie z Wind,ze najlepiej by bylo jak bys polezala jeszcze przez jakis czas na patologii ciazy,ale widac lekarze sa innego zdania.Ja mocno trzymam kciuki,zeby malenstwo jeszcze przynajniej 5 tyg posiedzialo w brzuszku,a potem juz moze zaczac rozwazac mysli o wyjsciu.Duuuuuzo zdrowenka Wam zycze. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po wszystkim, czyli że bym urodziła, gdybym dzień później przyjechała. No ja też mam nadzieje że jeszcze posiedzi te 5 tygodni. wypuścili mnie bo wszystko uległo poprawie po tych kroplówkach, lekach... a teraz siedzę w domu, nigdzie nie wychodzę i też leki biorę, które mi przepisał. Najgorsze, że jeszcze choróbsko mnie dopadło, chodzę kaszle i kicham Sad i boje się że to też szkodzi dzidziusiowi, a zwłaszcza teraz jak mam ciąże wysokiego ryzyka. A ponoć najgorzej jak dzidziuś się w 8 miesiącu urodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Edytka nie zalamuj sie i nie dopuszczaj mysli ze cos wogole moze byc zle..leki pomoga tak samo jak Adze Xs Very Happy Exclamation wierze bardzo mocno! powodzenia i nie denerwuj sie. A chorobsko minie tylko musisz tego mocno chciec!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Edytka zobaczysz,ze wszystko skonczy sie o czasie i szczesliwie,ja mialam cala ciaze zagrozona,najpierw grozilo mi poronienie,a potem przedwczesny porod i udalo mi sie dotrwac prawie do 38 tyg,wiec napewno uda sie to i Tobie.Wiem,ze sie boisz,bo ja czulam to samo i codziennie dziekowalam Bogu,ze moje malenstwo nadal jest w moim brzuszku,ale umowilam sie z moim synkiem,ze przynajmniej do 36 tyg musi byc ze mna nie rozlaczny i sie udalo,synus mnie posluchal.Mow tak samo do swojego dzieciatka,to naprawde pomaga.Pozdrawiam. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wam bardzo za dobre słowa, nawet nie wiecie jak to mocno pomaga. I tak zrobię, będę rozmawiać z synkiem żeby jeszcze posiedział w brzuszku, z resztą ja i tak z nim rozmawiam codziennie Smile będę wam pisać co i jak się dzieję. Narazie czekam na kontrolę. Mam 15-ego września. Będę wiedziała czy jest wszystko ok. papa buziaki! Jeszcze raz dziękuję :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzia :)



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 07, 2007 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Edytka
Zycze wytrwalosci i zeby synek posiedzial w brzusiu jeszcze Smile jestesmy w podobnej sytuacji, tez bylam w szpitalu w 27tc i grozi mi porod przedwczesny. Teraz jestem w 33 i juz coraz blizej tegobezpiecznego tygodnia Smile
Trzymaj sie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem teraz w 32 i też czekam na ten "bezpieczny tydzień", ale myślę że przy lekach które biorę i trybie życia jaki prowadzę (nigdzie nie wychodzę, jedynie chodzę po domu lub jadę autem) wszystko skończy się o czasie. Nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za was a wy trzymajcie za mnie!!! Wink mam nadzieję że rozwiązanie nastąpi w terminie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile przedwczoraj miałam wizytę u mojego lekarza. Szyjka już się mi nie skraca i w ogóle jest wszystko w porządku. Mój synek waży już 2300. Nie wiem czy to dużo, ale wydaje mi się że nawet sporo (jestem w 34 tc). I jestem już zdrowa (miałam grypę...) Smile Lekarz powiedział, że jeszcze 3 tygodnie muszę się pomęczyć i starać się jak najmniej chodzić itd... a potem już się zaczną te "bezpieczne tygodnie". Także się cieszę że wszystko jest ok SmileSmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group