Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Swedzenie jąder, ich okolic, moszny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Effigy



Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 2:41 pm    Temat postu: Swędzenie moszny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Od kilku tygodni dokucza mi swędzenie skóry moszny w okolicach nad prawym jądrem u nasady członka. Chwilami jest uporczywe i nasila się po podrażnieniu swędzącego miejsca, po czym zwykle po kilku lub kilkudziesięciu minutach zanika. Na skórze nie ma jak dotąd zauważalnych zmian. Swędzenie pojawia się raczej nieregularnie ale do tej pory nie występowało i nie występuje nocą, przynajmniej nie w stopniu uniemożliwiającym zasypianie. Jeśli ktoś z Państwa może udzielić mi odpowiedzi lub porady odnośnie przyczyny takiej dolegliwości oraz jej leczenia, proszę o pomoc. Pozdrawiam!

helloween - przesuwam temat do odpowiedniego dzialu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to uczulenie na coś? zmieniałeś ostatnio proszek do prania, środki higieniczne, zacząłeś nosić inny rodzaj bielizny czy coś w tym stylu?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Effigy



Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zmieniałem proszku ale podejrzewam, że może być to objaw jakiejś infekcji. Zastanawia mnie tylko brak zmian skórnych. Czytałem, że przyczyną mogą być zbyt ciasne ubrania ale na razie nie mam na to żadnego potwierdzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli podejrzewasz infekcje, to umów się do lekarza. u mężczyzn róznie bywa z objawami. czasami ich w ogóle nie ma.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
djfafa



Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to wstydliwe, ale mnie też moszna swędzi i mam na to lekarstwo - zgolenie owłosienia! Problem znika na miesiąc, nawet ponad. Pewnie to pot itp. bo raczej na nic nie choruje, a mam ten problem już od dawna.
Spróbuj na pewno nie zaszkodzi Smile a może pomoże!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poranek



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zaświaty
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozliwe ze tak jest jak mowisz.
Ciasne ubrania, pot, proszek do prania (najlepiej prac bielizne oddzielnie w platkach mydlanych lub proszkach dla niemowlat).
Poza tym ciasne ubrania niekorzystnie wplywaja na narzady plciowe, moga przynyniac sie do roznego rodzaju chorob, zaleca sie nosic luzne, nie krepujace, nie uciskajace okolic intymnych, z tworzywa naturalnego.

Propo golenia, to chyba jeszcze gorzej bedzie, jak wloski zaczna odrastac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qweqaz



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 2:41 pm    Temat postu: Swedzenie moszny i ud Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na mosznie i w jej okolicach swedzi mnie skora. Jest ona jakby wysuczona, popekana. Skora jest zaczerwieniona przez caly czas. Nie wyglada to jak swierzb - chyba. Obszar, z ktorym jest cos nie tak, nie powieksza sie. Dwa czy trzy razy dziennie przychodza takie fale, ze swedzi jak cholera. Jakies pomysly ?



----edited by emilka----
pozwoliłam sobie polączyć te 2 tematy ze względu na podobny problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dermatolog.

Dodano po 48 sekundach:

a istnieje ryzyko ze mogles zarazic sie jakas choroba przenoszona droga plciowa?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qweqaz



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam swoje przypuszczenia, ale nie wiem czy mozna to ze soba wiazac. Nie uprawialem z nikim stosunku, ale... no ktos tam trzymal swoje rece - tylko rece. Po jakos tygodniu-dwoch zaczelo swedziec. Tak jak mowie, nie wiem czy mozna to jakos powiazac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

umow sie do dermatologa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group